Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen "búcsúajándékot"...

Milyen "búcsúajándékot" adhatnék az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írom-e, de talán itt kapom a legtöbb választ.

A helyzet a következő : 2 éves korom óta, gond van a tüdőmmel + asztmás, allergiás vagyok, így mondhatni babakorom óta pulmonológiára járok és gyógyszert szedek. Most már 17 éve ugyan az az orvosom + az asszisztens. Idén végeztem a középsulival és 19 lettem, és "el kell hagynom" a gyerekrészleget, mert ott addig fogadhattak amíg középsulis diák vagyok. :(

Sajnálom, mert nagyon tündéri volt doktornő, ápolónő. Már kiskoromtól ismertek, végignézték ahogy felnövök, de szerdán megyek utoljára hozzájuk kontrollra. Szeretnék valami kis ajándékot vinni nekik (pénzt nem fogadnak el, már többször próbáltunk hálapénzt adni, de visszautasították), de nem tudom mit adhatnék nekik.. Csoki, bonbon nagyon ciki? Sajnos nincs ötletem. :/


2016. aug. 21. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelképes csoki és megköszönöd a munkájukat. Ez a dolguk lényegében.
2016. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esteleg egy fénykép magadról, hátán egy hálás üdvözlettel. Hozzá pár szál virág.
2016. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a bonbont elfogadják, teljesen jó. Nem tudom, kávézni vagy teázni szoktak-e, az is jó ajándék, esetleg egy szép kis tálcára, kosárkába rendezve, amit később is tudnak használni a pihenőben. ha személyeset akarsz adni, nagyobb dolgot pedig nem fogadnak el, írj nekik kézzel köszönőlevelet, és tegyél mellé egy fényképet (gondolom, tablóképed maradt még), vagy írd olyan papírra, amire rányomtattad előzőleg a képedet. Gyerekosztályokon sokszor láttam kitéve az ott kezelt gyerekek fényképeit, kis rajzait, köszönőleveleit, ezt biztosan nem utasítják vissza.
2016. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is célszerű valami kis üdvözlőlapot adni egy fényképpel. Ha ez mellé szeretnél ajándékot, akkor süss süteményt, vagy vegyél valami csokit, virágot. Ha ennél komolyabbat és tartósabbat szeretnél, akkor az orvosnak csináltass egy egyedi recepttartót, az asszisztensnek meg keress valami szép kerámiát.
2016. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem adok hálapénzt, akkor általában Mercit adok és egy csokrot. (Kicsit olcsóbban lehet kapni Milka Thank Yout is.) Mivel nem 2 hetes ismeretségről van szó én is írnék egy képeslapot.


Akármit is adsz, biztos nagyon hálásak lesznek:)

2016. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :)
2016. aug. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!