Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az az esemény, reakció...

Mi volt az az esemény, reakció ami miatt nagyot csalódtatok egy barátban vagy rokonban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Családtag halála,a temetésre összeraktuk a pénzt és nekem hiányzott 15ezer ft.Mondtam,hogy majd odaadom jövő hónapban a hiányzót pótoljátok már ki addig.Erre a nővérem.Rendben én kipótolom,de 2 tanú előtt írásos elismervényt kérek az összegről.

Köpni nyelni nem tudtam,mert soha senkivel szemben nem érdemeltem ki ilyen szintű bizalmatlanságot,főleg nem egy családtagtól egy testvértől és főleg nem ilyen piti összeg miatt.Mondtam neki,akkor köszi nem kérem és kértem kölcsön az anyósomtól,amit 2 hét múlva vissza adtam.

Először azt hittem hogy a szerettünk halála miatt viselkedik ennyire nem normálisan mert ki van akadva ahogy mindenki,de azóta is ilyen ellenséges velem,amit senki nem ért a családban.

Ugyanakkor meg hív,hogy gyertek át ebédre stb,de most ezek után kb a kutya se kíváncsi rá,mert életemben először kértem szívességet tőle és ez volt rá a válasza.

2016. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen ismerkedtem meg az akkoriban évekig legjobb barátnőmmel. Húszas éveink elején jártunk. Sosem voltak egymás előtt titkaink, és egymás társaságában éreztük a legjobban magunkat. Móka és kacagás volt minden. Még a rossz dolgokat is könnyeben elviseltük, ha ott voltunk egymásnak. Nagyon sok vidám közös élményünk született. Egy nap kettészakadtunk, én maradtam a munkahelyen, ő pedig továbbtanult. A kapcsolattartás egyoldalú lett, évekig mindent én kezdeményeztem. Semmiféle érdeklődést nem tanúsított felém. Egyik évben viszont szerettem volna megtudni, hogy én továbbra is ugyanolyan fontos vagyok-e számára mint ő nekem, és nem kezdeményeztem. Kíváncsi voltam, hogy fontos ünnepekkor eszébe jutok-e, ha nem keresem (Karácsony, szülinap, stb). Nem jutottam eszébe... Magától sosem írt nekem. Mivel egyedül rajtam múlt a kapcsolattartás, úgy voltam vele, hogy nem szaladok olyan szekér után ami nem vesz fel. A baráti kapcsolatunk nem bírta ki ezt a próbát.
2016. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!