Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért voltak gyerekkoromban...

Miért voltak gyerekkoromban ilyen furcsa szokásaim?

Figyelt kérdés

Ilyen kényszeres cselekedetek, hogyha nem csináltam kellemetlenül éreztem magam.

Ilyen volt: otthon tv nézés közben röfögtem, de nagyon hangosan és muszáj volt csinálnom.

Oviban és Késöbb suliban erőteljes pislogás.

Aztán tátogtam mint egy retardált hal,de konkrétan feszesre tátottam a szám és úgy tátogtam mint egy hal,fejforgatások, kacsingatások, komolyan ha ezeket nem csináltam kb percenként akkor kellemetllenül éreztem magamat.

Volt hogy az újjamat szaglásztam, mint a bambula a mesében.

Sajnos ezek miatt sokan elkönyveltek fogyatékosnak a suliban, röhögtek rajtam, utánoztak, bántottak. Ilyenek miatt sikerült leszoknom ezekről a cselekedetekről.

Mi miatt lehetett ez, lehet hogy tényleg valami betegség?


2016. aug. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tourette szindróma, van aki kinövi.
2016. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezeken kívül még csináltam sok ilyen dolgot, úgy mentem fel a lépcsőn mint egy kutya(otthon). Mindig hátranéztem, ilyen üldözési mánia szerűség.
2016. aug. 22. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid biztos nem unatkoztak melletted!:)))
2016. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tesómnak is voltak/vannak ilyen szokásai gyerekkorától kezdve, pl. egymáshoz üti a két öklét, lóbálja a kezét, lábát, tátog, előre-hátra hajolgat. Tourette-szindróma a neve. Valaki felnőttkorára kinövi, valaki nem. Tesóm a legtöbbet nem nőtte ki, de ettől még egyáltalán nem fogyatékos, mindig is jól teljesített az iskolában, és felnőttként is nagyon sikeres az élete, jól kereső állása van, amit szeret is csinálni.
2016. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy turette, mert én tudatosan csináltam ezeket és abba tudtam hagyni,wzorongtam ha nem csináltam ezeket,a turetteseknek meg magától, rohamszerűen jönnek a tikkek nem?
2016. aug. 22. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudtam irányítani ezeket
2016. aug. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!