Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ulve vagy allva zuhanyoztok?

Ti ulve vagy allva zuhanyoztok?

Figyelt kérdés

mindigis furodtem es nagoyn ritkan zuhanyoztam de most uj hazba koltoztem lakotarsakkal es itt annyira nem esik jol a furdozes mert nincs akkor jakuzzis kad se meg semi..

szoval elkezdtem zuhanyozni de sokszor van hogy megcsuszik a labam meg nagyon kell egyensulyoznom es figyelnem hogy ne eesek le viszont ha meg leulok vagy gugolok ugy erzem magma mint egy nagy ovodas meg nehez is ugy mosakodni


ti hogy csinaljatok?


2016. aug. 22. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kádban ülök, kivéve ha sietek,akkor állok.

Zuhanyozni -zuhanytálcában- állva szoktam.

2016. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

állva,de ha neked úgy nem kényelmes,vigyél be egy műanyag széket a zuhanyzóba.

Egyébként tök higiénikus a zuhany,nekem sosem kellene kád.

2016. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MZ.per.X ***** válasza:
46%
Én állva szoktam kádban is, sosem éreztem késztetést hogy leüljek.
2016. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én állva zuhanyzok, mondjuk nekünk rendes zuhanyzónk van, amiben normálisan meg lehet állni. Szüleim fürdőszobájában viszont kád van és ilyen öblös a belseje, amin én se tudok úgy megállni, hogy fél percenkét ne essek pofára majdnem, szóval oda csak akkor járok, ha fürdőzni szeretnék télen :33 18l
2016. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közvetlen ne ülj le sztem akkor inkább székre ülj vagy szereltess fogantyút a falra.
2016. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
es szerintetek ha maszuuurbalnek a zuhanyrozsaval elotte mossam meg valamivel? Tustfurdo ilyesmi?
2016. aug. 22. 19:12
 7/11 MZ.per.X ***** válasza:
71%
OMG
2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Engedj ki némi vizet a kádba, feküdj bele és tedd a zuhanyrózsát a puncidhoz. Jóóó lesz :)))
2016. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
zuhanyzónk van, abban nem lehet ülni ugye, de ha kádban vagyok akkor is inkább állok, kivéve ha figyelni kell hogy ne menjen ki a víz, akkor térdelek.
2016. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk otthon kád van, amihez van szerelve zuhany rész de semmi függöny, szóval ott guggolva. Koliban a rendes zuhanyzóban simán állva. Szerintem úgy a legjobb, kádban fürödni amúgy sem szeretek.
2016. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!