Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is becsapjátok magatokat...

Ti is becsapjátok magatokat elsőre azzal ha egy nő néz?

Figyelt kérdés
Mert hogy állitólag semmit nem jelent az égvilágon.. nekem nehéz tudatositani, ha néz, elsőre az jön le h bejövök neki, de aztán eszembe jut hogy nem azért nézett.. biztos csak megnézte a feliratot a fölsőmön, vagy átnézett rajtam, vagy épp azt nézte hogy nem hasonlitok e az egyik barátjára
2016. aug. 23. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem csapom be magam, mert tudom jól, én is mindenkit megnézek a buszon, ez nem jelent semmi különöset önmagában.
2016. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi?
2016. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem körülötted forog a világ, ezt kell megérteni. :D
2016. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek egyik tulajdonsága, hogy ránéznek a másikra.
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis nem jelent! Azt jelenti, hogy a szemét rendeltetésszerűen használja. Na persze a nézés önmagában nem jelent rögtön látást is.

Te viszont szetintem önigazolás gyanánt tetted fel a kérdést :) Nem érdemes az ilyenen rágódni, tökmindegy, mit gondolnak rólad. Ha tetszel valakinek, úgyis tesz érte, hogy felfigyelj rá. Ha meg nem tetszel, hát leköpni úgysem fog. Te nem leszel ettől se több, se kevesebb.

2016. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MZ.per.X ***** válasza:
Engem sosem néznek a nők, sőt, kifejezetten kerülik a tekintetem :D
2016. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó neked utolsó! :D
2016. aug. 23. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
nem.
2016. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát abból kiindulva, hogy sokáig vagy sokszor nem néz nő, így eléggé feltűnik ha egy néz. Igaz, sok fiú is megnéz, de igazából kötekedés céljából. Így már bármelyik nemtől való tekintetet, nézést sajnos rosszindulatúnak veszem, tehát nem örülök.
2016. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pont emiatt szalasztottam el egy csajt. Kiderült hogy tetszettem neki,de mikor ezt megtudtam már összejött mással. Így jártam
2016. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!