Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Barátkoznátok vele? Szimpatikus lenne?


Külső: Félig barna, félig pink haj, kismillió színes karkötő, fekete póló, farmernadrág, színes cipő.

Átlagos, ám vidám arc.


Viselkedés szempontjából az ember csak annyit vesz észre rajta, hogy olyan mint akinek kávé túladagolása van. Folyton pörög, 200 hobbija van és viccelődik mindenen.


(Lányról van szó, de nem én vagyok)



2016. aug. 26. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem.
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én barátkoznék egy ilyen lánnyal. Az rossz ember nem lehet aki vidám. Az öltözködésével és a hajviseletével szerintem nincs probléma. Van egyénisége. :) És az sem baj ha sok mindent szeret csinálni. Ebből látszik hogy nem unalmas ember. :)
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen. Szimpi lenne :D az biztos h soha nem unatkoznek
2016. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem kéne egy ilyen borzasztóan gyerekes, hiperaktív barátnő, akinek nem mellesleg feltűnési viszketegsége van..
2016. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átlagos, fiatal lány. Ha szimpatikus, akkor barátkoznék.
2016. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kis naív , tapasztalatlan lány lehet. Pár év múlva mikor brjönnek a fontosabb dolgok az életébe, egyből elfelejti a 200 hobbiját és a vidám énjét. :/ legalábbis ha nem gazdagok a szülei, és nem modellnek készül.
2016. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egy befásult ember és sokat humorizál, úgyhogy igen, szimpatikus és barátkoznék vele.
2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne.
2016. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!