Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy 115...

Mi a véleményetek egy 115 kilós nőről?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy 115 kilós nőt, akkor mire gondoltok, azon kívül, hogy milyen csúnya és dagadt?

- Barátkoznátok vele, vagy szóba sem jöhet ilyesmi?

- Gyenge jellemnek gondoljátok, akinek az élet többi területén (pl. tanulás, munka, hobbi stb.) is nulla az akaratereje?

- Butának tartjátok? Ha olyasvalaki, akitől pl. tanulnátok (tanár, különtanár stb.) akkor inkább mégsem mentek hozzá?

Kérem, hogy őszintén válaszoljatok, nagyon fontos!


2016. aug. 26. 15:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kb. 30 éves, 170 cm magas nőről van szó!
2016. aug. 26. 15:59
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit gondolok róla, hogy túlsúlyos. Számos ismerősöm van, akik túlsúlyosak és nagyon jószívű, kedves emberek. Nem is értem, hogy az emberi jellemvonásokat miért is súly alapján kellene megítélni.
2016. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
48%

Énnekem szimpik az ilyen duci nők :). Nem előítélkezem rajtuk, viszont tapasztalatom hogy sokszor viccesebbek mint egy sovány. :). Viszont én soványan nem mennék egy ducihoz, de biztos hogy találnak párt.

(Szerintem Mike és Molly olyan cukik ❤)

Amúgy a kedvenc női színészem melissa mccarthy (remélem jól írtam)

2016. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egy kis illusztráció hozzá :)

[link]

Egy hasonló alkatú nőről van szó, elvileg aki a képen van azis 115 kg.

2016. aug. 26. 16:12
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

Én azt gondolom, hogy hormonkezelésre szorul!


Ezt rendbe lehet hozni, hormonterápiával!

2016. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy állnék hozzá mint bármelyik más emberhez, nem nagyon érdekelne a súlya.
2016. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Mint embert, nem tudnám megítélni külső alapján. Annyi biztos, hogy párkapcsolatot nem alakítanék ki vele, egyéjszakásat viszont igen. A nagy fenék mindig is vonzott.
2016. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van túlsúlyos ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyok, szóval az, hogy valaki kövér, nem befolyásol abban, hogy barátkozzak-e vele.

Ha magántanár lenne, mennék hozzá, pont nem érdekelne, hogy 30 kg vagy 130. Nem az a lényeg.

Csúnya? Igen, csúnya szerintem. De nem az arcáról beszélek... Hol a térde? Meg olyan aránytalanul picike a lábfeje is a vádlijához képest... Ashley Graham 85-90 kg, ő is plus size modell, de van formája.

Meg egészségileg sem oké a dolog, akárhogy is reklámozza magát pl az a plus size modell is, akit linkeltél! Cukorbetegségtől elkezdve a szívbetegségeken át mindenféle nyavalya jobban fenyegeti őket.

Gyenge jellem-e? Talán. Lehet, hogy a súlyával kapcsolatban igen, de azt egyáltalán nem mondom, hogy tanulás, munka kapcsán is!

2016. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolom róla, hogy csúnya és dagadt, mivel tetszenek az ilyen alkatú Nők!

Barátkoznék vele, főleg ha tudnám, hogy nincs senkije. Általában picit félénkebb vagyok, ezért csak akkor kezdeményezek ha tudom, hogy van egy szikrányi esélyem.

Nem gondolom gyenge jellemnek, mivel már rég megtanultam, hogy rengeteg esetben a külső semmit sem jelent ha a belsőről van szó.

Sok hasonló kaliberű nőt/férfit ismerek akik tanulás terén nagyon odateszik magukat, munka terén is. Egy ismerősöm egy multinál dolgozik és nagyon sok kövér pasi van vezető pozícióba. Nem igaz az-az amerikai filmek által vetített kép, hogy a középvezetői pozícióba is vékony szexi nők/pasik vannak.

Hobbi meg a saját dolga, emellett a hobbit az emberek azért csinálják, mert szeretik, így nehéz kevés akaraterőt ráfordítani. :)

Ha tanulni akarok akkor pedig nem érdekel az ember külseje kizárólag az, hogy megfelelő tudása legyen, és megfelelően tudja átadni ezt a tudást számomra.

Ha kedves, megértő, odafigyel arra, hogy milyen tempóban tudom elsajátítani az anyagot, magyarul a személyemre szabja az anyagot/módszereket, akkor örömmel járok hozzá. Felőlem lehet akár maga kvazimodo is. :) Egy-egy sikeres vizsga után ugyanúgy nagy széles vigyorral mondok neki köszönömöt/kialakult kapcsolattól függően megölelem.


Őszinte próbáltam lenni. 21/F

2016. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem volt egy hasonló kaliberű barátnőm, de nagyon fiatal volt hozzám, így párkapcsolat nem nagyon volt köztünk. Helyes volt, szép arcú, okos, tanulékony, de aztán meghalt az anyukája, megörökölte a millióit, megcsömörlött, és eltávolodtunk egymástól mind földrajzilag, mind társaságilag is. De ő olyan ember, hogyha most felkeresném, valószínűleg a legőszintébb, legártatlanabb szemekkel nézne rám, és ezek a szemek a múlt fényében csillognának. Értsd, nem koptatta volna meg az idő ezt a fényt, nem lenne benne önzés vagy szemrehányás, hogy miért alakultunk így, ahogy.

Szóval maximálisan pozitív. Viszont rajtam fogott az idő, és az egészség szempontjából nézném a külsejét. 30 évesen az ember már mégse 17 ugye, hogy hebrencsen, felelőtlenül nézze önmagát.

2016. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!