Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos hogy az ember normális...

Fontos hogy az ember normális megjelenésű legyen ha komoly nőkkel akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pl Ő mennyire foglalkozik azzal hogy milyen típusú nőnek jön be a kisugárzása? Hisz nyilván egy ilyen külsőt szeretni, kell némi hajlandóság is

[link]


2016. aug. 28. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az értelmes embereknek nem a külsőségek jönnek be.
2016. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az kérdés, hogy mit értesz "normális megjelenés" alatt.

(A belinkelt valaki szerintem nem ez a kategória, de egy komoly nönél nem is sok esélye lenne)


Számomra fontos a normális megjelenés, de ez alatt az ápolt, tiszta embert értem. Az, hogy mennyire szép, izmos, milyen (márkájú) ruhákban van, az nem. Viszont az nagyon, hogy lehessen vele sokféle témáról beszélni, emberileg és erkölcsileg megbízható legyen.

Emellett egy párkapcsolatnál az is lényeges, hogy a személyes vonzás megvan-e, és ez a legtöbb esetben független a külsötöl.

2016. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy mit értesz "komoly" nő alatt. Egy szoros kontyos, 40 éves szűz magyartanárt, valakit, aki családot akar, vagy valakit, aki szimplán normális?
2016. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok konzervatív mentalitású ember, felőlem ki is lehet varrva, de azért legyen olyan ember, akivel meg lehessen jelenni bárhol, legyen az mondjuk egy galéria megnyitó vagy egy szimpózium.


Ebbe beletartozik, hogy tudjon az adott körülményeknek megfelelően kinézni és viselkedni is.

Ha képen szereplő virágszálat rá lehet venni arra, hogy most xy helyre megyünk, borotválkozzon meg és húzzon fel egy öltönyt, takra el az összes tetoválását és utána szalonképes legyen, akkor oké.


[link]


Például ez már nem az a kategória.

2016. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!