Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne kulturáltan de...

Hogyan lehetne kulturáltan de nem bunkón, válaszolni arra a kérdésre hogy mennyit keresel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt hárítani? Vagy ha még faggatni akar róla, szívózni.
2016. aug. 29. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért kell hárítani?


Mond meg azt kész, miért érzi mindenki úgy mintha a seggébe nyúlnának, ha megkérdezi ezt valaki tőle?


Szégyenled vagy mi? Mellesleg honnan tudod nem e egy jobb ajánlatot akar tenni az aki megkérdezi?


Ez üzlet, kezeld úgy a kérdést.

én sosem titkoltam senki előtt, ha kérdezték.


Mai világba már annyi midnenből lehet pénzt szerezni, nem csak munkából.


Én jelenleg bérleményt adok ki, és nem dolgozok, mert van elég pénzem megélni. És többre tartom a szabadidőt (mivel amúgyis nyár van) semhogy senyvedjek valahol 100-180 ezerért. Ha melóznék is 2x meggondolnám, hogy alkalmazott vagy inkább számlás legyek.

2016. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy...


MENNYIT KERESEL? :D

2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék róla beszélni. Magánügy.
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert az az én pénzem, én gazdálkodok vele, és úgy gondolom semmi köze, nem hogy ezt közhirré tegye. De most komolyan, mit tud azzal az infóval kezdeni?
2016. aug. 29. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 semmit, csak érdekli. Tudod az ember kíváncsi lény.. ezért nem érünk egy barlangban.


ha nem akarsz, akkor ne válaszolj rá. Megmondod, hogy magánügy, azt kész. Ez nem bunkó válasz. Talán ha megkérdezi valaki tőled, hogy mit csinálsz a pároddal a hálószobában, arra se válaszolsz mert magánügy, és lesz@ros, hogy bunkó vagy vagy sem.


ha valaki erőlködik, akkor meg mit kell tapintatosnak lenni?!

2016. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért is érdekel ez téged??????


Vagy:


Ez az én magánügyem, ne terheld vele a kis agyadat.

2016. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

"mit tud azzal az infóval kezdeni?"

De naiv vagy.

Ha keveset keresel akkor onnét kezdve egy lúzernek néz és egyben megállapítja, hogy ő sokkal több nálad.

Ha talál olyat aki sokat keres akkor rátapad, jóban akar lenni vele hátha az illető beleviszi a jóba.

Ezek a magyarok. Pfüüjjj.

Amúgy a válasz ha megkérdezi egy ilyen primo: Mi a f...om közöd van hozzá.

2016. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
felméri, hogy te mennyivel keresel többet mint ő, és szükség esetén (vagy bármikor) a nyakadra jár kölcsönökért. És ha nem adsz neki, te leszel a gyökér!
2016. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Elég sokat. Mindig elrakok valamit, tegnap pl. egész nap a töltőmet kerestem, most meg a kulcsom nincs meg..."


Én ilyeneket szoktam válaszolni.

2016. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fontos.


Én ezt szoktam az összes ilyen bunkó kérdésre válaszolni.

2019. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!