Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélemenyetek a Spermadono...

Mi a vélemenyetek a Spermadonorok/Sprmadonorkodásról?

Figyelt kérdés

Még nem gondolkodtam rajta, csak úgy eszembe jutott filmnézés közben.

Aztán utánanéztem ennek az interneten, és errefelé shol élek elég jól fizetnek érte (120€/Alkalom)

Nos mit gondoltok úgy összeségében róla.

Esetleg személyes tapasztalatok akik már voltak stb érdekelne.

Válaszaitokért köszönöm.



2016. aug. 30. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Számomra furcsa dolog. Nő vagyok, de nem tudom elképzelni azt, hogy a világban valahol van egy gyerekem (esetleg több) akiről nem is tudok.

Sokak számára hasznos és ilyen módon gyermekük lehet, átélhetik a terhesség örömeit, de az adományozót nem tudom megérteni.


Ha ilyen férfivel hozna össze a sors kicsit zavarna, attól is tartanék, hogy mi van akkor ha a gyerekünk által bemutatott jövendőbeli a gyerek féltestvére. Elég gyakran megfordulnának hasonló gondolatok a fejemben.

2016. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

itthon sajnos nem fizetik meg. Pár tízezer ft-ot kapnál, külföldön százezreket...


Szerintem ez jó cselekedetnek számít hiszen segítheszt olyan embereknek akiknek nem lehet babájuk. Ha ezt fel tudod dolgozni csak akkor csináld. Ha pénzre van szükséged miárt nem adsz vérplazmát? 4000ft/alkalom plazmaszolgalat.hu :)

2016. aug. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy nem úgy megy hogy bemész, jónapot, kivered és adják is a pénzt a zsepiért. Van egy csomó orvosi vizsgálat, interjú meg minden szar
2016. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy volt egy spermadonorról egy cikk,és ronda volt mint a lehullott vakolat. Ki akarhat tőle gyereket?
2016. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem hasznos lenne.

Mi is spermadonorra váron. A várólista 1-1,5 év, mert kevés donor van M.o.-n.

2017. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!