Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nagyon gáz...

Mit csináljak, ha nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Béna vagyok mindenben, amit csinálok, és mindig azon gondolkozom, hogy nézhetek ki, miközben épp..csinálok valamit. Emiatt a tesi órákon se mertem soha megcsinálni, amit a tanár mondott, csak elbénáztam az egészet, mert féltem, hülyén nézek ki, ahogy próbálom megcsinálni, amit mond és közbe nem is jól csinálom..

És a múlt évben lett egy új tesi tanárunk, akit én már ismertem régebbről, mert 9.-ben jártam hozzá edzésre és mikor őt kapta az osztályunk is tesi tanárnak, kicsit megjött az önbizalmam, mert mindig biztatott, miközben végeztem egy gyakorlatot, sokszor dicsért, hogy ügyes vagyok, és tényleg elhittem. Viszont az osztályban sokan utálnak és kitalálták, hogy nyalizok a tesi tanárnak, ezért biztat olyan sokszor. És erről beszéltünk az egyik "barátnőmmel" is és mondtam, hogy nem hiszem, hogy bármi nyalizósat csinálnék, lehet, csak a tanárnak vagyok szimpatikus, vagy a többiekkel is ilyen kedves lenne, mint velem, ha nem feleselnének neki, meg ilyesmik, erre a barátnőm válasza az volt, hogy: "Őszintén? Elhiszem, hogy nyalizósnak tartanak, mert szerintem sem azért mondja olyan sokszor, hogy ügyes vagy, mert tényleg az lennél, hanem csak mert jártál hozzá 9.-ben edzésre".

És most legszivesebben elsüllyednék, mert visszagondoltam az elmúlt évre, a tesi órákra, amikor csinálni kellett valamit és a többieknek, akik csak henyéltek, ott mondta a tanár, hogy nézzenek meg pl. engem, milyen ügyesen csinálom, de közben igazából tök nyomorékul nézhettem ki, ahogy teljesen szabálytalanul végzek valami gyakorlatot és közben folyik rólam a viz...És biztos a többiek is röhögtek rajtam, hogy igy erőlködök és közbe milyen béna vagyok...És már előre félek ettől az évtől is, mert ha megpróbálom megcsinálni a tanár gyakorlatait, amiket persze úgy sem tudok, akkor azért leszek tök szánalmas, ha meg nem merem őket megcsinálni, akkor a bénázásaimon fog mindenki röhögni.....


2016. aug. 31. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen nem létezik, szóval nem tudnál tenni se.
2016. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Agyhalott férgekkel pedig ne törődj. Ne hagyd, gondolkodás mentességük elfogjon téged is.

Minden rendben lesz. ))

2016. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!