Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokjak le a cigiről,...

Miért szokjak le a cigiről, kinek?

Figyelt kérdés
Több szempontból is defektes vagyok, amin lehetettlen lenne változtatni, emberi kapcsolataim 0, barátnő kilátástalan, Ki miatt szokjak le, ha az emberek úgy is semmibe vesznek? Azzal ne gyertek hogy pénzt sporolok meg.. ezzel az egy dologgal vagyok úgy hogy van rá pénz mindig
2016. aug. 31. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért cigizel, mert lázadsz a társadalom ellen? Hűha de kib#sztàl velünk.

Naponta 3 dobozzal szívj, munkás szofit. Instant tüdőrák.

2016. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lázadok, inkább csak le vezetem a streszt
2016. aug. 31. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd,hogy mit is jelentenek ezek a defektek nálad?

Az a baj,hogy negatív eleve a hozzáállásod a dolgokhoz,és így valóban nem is lesz semmid.Viszont ha jobb eletet szeretnél,előbb neked kell megtenned mindent magad érdekében.

Amúgy másoknak is vannak hibáik,senki sem tökéletes,és nem is kell annak lennie.

2016. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszokni senki miatt. Majd ha ugy gondolod magadd miatt hogy le akarsz szokni akkor megteszed.
2016. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Nagyon thug vagy! Szerintem ne szokjál le!

Amúgy nem értem honnan jön ez az egész kérdés..

"emberi kapcsolataim 0, barátnő kilátástalan, Ki miatt szokjak le, ha az emberek úgy is semmibe vesznek?" Ki mondta akkor most neked hogy szokj le? Elkezdtél cigizni majd úgy voltál hogy le kéne szoknod erre kiírsz egy kérdést hogy miért is kéne? Mintha magaddal vitatkoznál. Vagy itt gyk-n kért meg rá valaki? Csak én nem vágom?

2016. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Legalább azért érdemes elhagyni a cigit, mert nem fog kiperegni meglazulni a fogad nagy része, megmarad a szervezetedben a normál C vitamin egyensúly, aminek hiánya részben a fogvesztésért felelős.

Nem adod meg az esélyt arra hogy lyukkal a torkodon éljél és mindig garbót kelljen felvenned hogy ne lássák az átázott gége szondádat.

Szemedet is látását is védenéd.


Inkább vitaminra költsd a cigi árát.

24F

2016. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed el hogy lehet változás, akkor nem lesz változás.

Magad miatt érdemes leszokni nem azért, mert "másoknak meg akarsz felelni".

Sok előnye van, nem fizetsz azért drága összegeket, hogy szisztematikusan mérgezd a szervezetedet.., jobban fogod érezni magad, egészségesebb leszel.

2016. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MZ.per.X ***** válasza:

Kinek? Leginkább magadnak.


Egyrészt tönkre vágod feleslegesen a saját egészséged, másrészt simán sportolhatnál helyette, esetleg fejleszthetnéd magad.

2016. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A cigitől nem lesz "jobb" az életed,sőt a stresszt csak elfojtod ezzel a pótcselekvéssel,nem feloldod.Napi 1dobozzal számolva(~1000Ft)szorozd be mennyit költessz rá 1 év alatt...persze ha ez nem tétel...
2016. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alain Delon ***** válasza:
Ha már mindegy a pénz, akkor cigi helyett iratkozz be valamilyen sportra (úszás, kondi, küzdősport stb.), és az ugyanúgy, ha nem jobban levezeti a stresszed. És az egészségednek is jó, nem rombolod vele megad. Ezzel más közegbe is kerülhetsz, megszerezheted a hiányzó kapcsolataid. A "defekteid" is eltűnhetnek ezáltal.
2016. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!