Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen wowos tetkót lehetne?

Milyen wowos tetkót lehetne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a wow, arra gondoltam hogy egy Horda logot tetováltatnék a bal vállam alá, a jobb oldalra meg egy spirit healert, jol nézne ki? Vagy milyen más tetkók lehetnének amik kicsit ilyen misztikusak?
2016. aug. 31. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Logót értelmetlen.

Valami skillt vagy személyes kedvenc valamit rakass fel.

Egy megmutatás, te szereted s vmelyik frakcióba vagy... e lehetőségekhez képest semmi és nem megérő.

2016. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


egy ilyen szerintem baromi jol nézne ki, már annak aki érti a lényegét

2016. aug. 31. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egy ilyen játéklogót magára tetováltatni az embernek elég necces, most 16 évesen biztos jó ötletnek tűnik, aztán 22 évesen meg mész majd leszedetni.
2016. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok már 20 éves :D
2016. aug. 31. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy kedvenc karaktert varratnék fel, személy szerint egy night elf mage-et :D A spirit healer tök jól nézne ki, a logót valahogy nem preferálom emellé.
2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ennek lenne vallási háttere is szimbolikája, bal kezes a pokol, alivilág, jobb kéz meg az "angyal". Oké hogy wowba sem ez a neve hogy Angel, Fordito szerint spirit healer - szellemgyógyító
2016. aug. 31. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
És a Horda az miért pokoli?
2016. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!