Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tudnék csináln...

Szerintetek mit tudnék csinálni? 14/L

Figyelt kérdés
Először is teljesen rossz az önképem magamról, igaz nem vagyok vékony (173 cm, 68 kg vagyok de elég nagy melleim vannak úgyhogy azok is nyomnak sújt rendesen(75/D) de mások szerint kövér sem... na igen de szerintem meg az vagyok amikor megyek az utcán mutattam anyának egy ducibb lányt hogy én ilyennek látom magam anya meg azt mondta hogy nézzem meg magamat rendesebben mert egyáltalán nem így nézek ki. Egyszerűen hisztirohamot kapok mikor meglátom magam a tükörben hogy mégis hogy nézek ki. Csak azokat a dolgokat látom magamon amiket nem szeretek. Kislánynak gyönyörű voltam(nagyon keveset változtam azóta) de most meg egyáltalán nem látom magam annak. Mindenki azt mondta hogy már nagyon szép és csinos vagyok és még milyen gyönyörű nő lesz belőlem... szerintem hazudnak.. én nem látom annak magam . Ma kezdődött meg a gimnázium, elsős vagyok. Majdnem egész nyáron itthon voltam mert utálok kimozdulni itthonról mert van amikor egy iciri piciri önbizalmat összekotrok magnak de ahogy kiteszem a lábam itthonról meglátom a többi embert aki szebb mint én vagyok és ennyi volt az önbizalomnak és pont ugyanez történt ma is.De van amikor megfeledkezek ezekről és a barátaimmal vagyok akkor pedig rengeteget nevetek és én vagyok a középpontban mert humoros vagyok, de amikor meglátom magam egy tükörben vagy képen akkor kész teljesen átfordulok. Már hallottam azt hogy beteg vagyok agyilag de anyáék szerint nincs szükségem orvosra csak hogy én saját magam tegyem magam rendbe:// de ha nem megy??? A válaszokat előre is köszönöm

2016. szept. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet, mert a leírásból komolyan nem értem mi bajod..
2016. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
173cm-hez a 68kg?Tök jó alakod lehet!!!😉
2016. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális súly ehhez a magassághoz. Testképzavarod van. Irány az orvos.
2016. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Marha jó. Szédítsétek már a kislányt ezzel. Amúgy is fejlődésben Van. őszintén fogok válaszolni. A stílusodból kifolyólag jófej lehetsz, de testalkatilak egy nulla. )a mai felhozatalhoz képest). De se baj, még változni fogsz. A többi kanos gci pedig bsssza meg magát. 21F
2016. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
4# válaszadónak!Nem mindenki magából indul ki,mint te!Meg mi az,hogy "testelkatilag egy nulla"???A 173/68 igen is jó lehet,de majd agyilag is felnősz akkor meggondolnád mit írsz ki!
2016. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!