Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanátok ahol több a...

Mit választanátok ahol több a fizetés valamivel viszont sz. R a rendszer, vagy ahol kevesebb kicsit a fizetés, viszont stabilabbnak tünik a rendszer?

Figyelt kérdés

Most eközött a választás között állok. Felmondtam, jó a fizetés, csak sajnos meggyült a bajom a rendszerrel ahogy dolgoztatnak.. igy be telt a pohár. Viszont ahogy ezt elmondtam a főnöknek, próbált visszahúzni meg minden jót igérgetni hogy maradjak, mondta hogy akkor majd még rá tud tenni pénzt..

(ismerem már az ilyet) be tudnak ám hódolni, aztán mi lesz késöbb? visszaáll minden a régibe, el lesz felejtve.

Viszont az új lehetőség hallás alapján kényelmesebb, jobban fekszik, a pénz valamivel kevesebb, igy a fizetésben max egy 10essel lesz gyengébb.

Nem tudom mi legyen? Szerintem ahhoz hogy valami sokáig müködjön jó munkakörnyezet kell, és ilyenkor a pénz is hanyagolható..


2016. szept. 1. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizetési szinttől függ. Nyilván nettó 130-nál mást jelent a 10, mint nettó 200-nál. Egyébként nálam sem a fizetés határoz meg mindent, de szerencsére mostani helyen sem kopik fel az állam.
2016. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát majdnem 200.. ha nagyon meg erőltetném magam, 150-200 között lenne
2016. szept. 1. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Melyikből élek meg?

Ha csak az egyik biztosítja a megélhetést, a másik esetben pedig bajban lennék anyagilag, akkor a magasabb bérezést választanám.


2. Melyik biztosabb munka hosszabb távon?

Nem mindegy, hogy határozott idejű szerződést ajánlanak, ami után újra kell kezdeni mindent, vagy határozatlant, ami hosszabb távon biztos megélhetést jelenthet.


3. Biztosítják-e a munkámhoz szükséges eszközöket, vagy nekem kellene zsebből állnom?

Olyan helyre nem megyek, ahol ezeket nem biztosítják. Például ha szükségem van a munkához számítógépre, akkor legyen, és ne nekem kelljen megvenni, bevinni, ha szükségem van munkaruhára, azt állja a cég, ne az én fizetésemet vigyem vissza azért, hogy dolgozni tudjak... stb.


4. Nem bratyizni vagy pihenni járok a munkahelyre, persze a végtelenségig én sem viselem el a rossz, kimerítő légkört, de amíg a munkámat el tudom végezni, a főbb szempont, hogy hosszú távon meg tudok-e élni abból a munkából. Ha feltételezzük, hogy bármelyikből meg tudok élni hosszú távon, akkor jöhetnek az egyéb komfortos tényezők.

2016. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!