Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még valaki aki meg...

Van itt még valaki aki meg akar változni?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent meg kéne változtatnom az életemben és önmagamban, hogy jobban érezzem magam és boldogabb lehessek. Viszont nagyon egyedül vagyok ebben, nincs még valaki itt aki hasonló dologgal küzd és egyedül érzi magát ebben az önmagával folytatott harcban?

2016. szept. 1. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kondizni akarok járni. Gyere te is :D
2016. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, kicsit hasonló helyzetben vagyok, bár én nem sok mindent szeretnék változtatni, csak néhány dolgot. De ha szeretnéd, írj. :)
2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
👋🏻
2016. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz! :)
2016. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes.

Mindenki, mindig többre vágyik.


Ezekből kifolyólag biztos van egypár...

2016. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Bár most tettem egy lépést a komfortzónámon kívül aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.
2016. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok.
2016. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én külsőleg és belsőleg is akarok, fogok változni...mondjuk én így is elég jól érzem magam...én ezt nem harcnak élem meg :)


23F

2016. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok és egész szépen haladok. Hozzáteszem a kezdés a legnehezebb, akkor egy kicsit őrültnek néz a környezet, aki már megszokott valamilyennek, hogy ezt meg mi lelte. Bár én elég drasztikusan indítottam, mikor a farmer kapucnis pulóver helyett másnap beállítottam szoknyában és blúzban dolgozni. Idővel megszokják az emberek. Mostmár, ha mégis farmerben megyek be, meg is jegyzik, hogy jobban áll, mikor csinosan öltözöm..:) Iszonyú önbizalom löketet tud adni, mikor az ember érzi, hogy kezd közeledni a valódi önmagához, kezd azzá válni, aki lenni szeretne. Mikor az első ilyen önbizalom löket megérkezik, mert pl este leülsz a szobádban és azt érzed, hogy "mennyire jó nap volt ma tényleg önmagam lehettem, jól éreztem magam a bőrömben és nem bizonytalanodtam el", nah onnantól már könnyű eljutni oda, amikor a nehéz helyzetekben is megtudod ezt tenni.
2016. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egész életemben erre specializálódtam legjobban.

Akárkinek segítek, természetesen ingyen aki tényleg vágyik rá.

Ha nem, még ha azt is hiszed, nincs értelme rám írj, mert nem fogja hagyni tudatalattid, hogy változz, hiába akarnám ezt kinevelni belőle. Ilyen embereknek élőben is van lehetőségük segítségre s hiába nagyon olcsó, már nem lesz ingyenes.

2016. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!