Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha a pasimnak...

Mennyire gáz, ha a pasimnak konkrétan nincs semmije? 23/l

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretem a páromat, és próbálok is neki segíteni mindig , de egész egyszerűen nem értem. Van egy normális családja (jó kicsit elhidegült a hangulat náluk), de úgy tényleg normális családja van mind a két testvére tanult diplomázott stb, és ő meg ilyen kis szerencsétlen annak ellenére, hogy mindene meglenne ahhoz , hogy sikeresebb legyen jóképű, okos, erős MINDEN, de nem...egy sima átlagos szakmunkás ,vagy munkanélküli állatalában, de igazából látom rajta , hogy ez őt is nyomasztja. Tényleg próbálkozik mindennel, hogy kicsit feljebb jusson , de egész egyszerűen valami mindig közbe jön neki ami miatt komolyan lehetetlené vállik a dolog. Éppen ez miatt is drogozotott már bandákba keveredet , és a leírtak alapján azt gondolná róla az ember, hogy lúzer de nyilván akkor már nem lennék vele ,ha nem így lenne. Most is csak van otthon egyedül egy sötét szobában annyira nem tudja mitörténik az életével, hogy elképesztő de már én sem..szeretne élni vállalkozásokat csinálni, de nem tud rajta segíteni senki anyagilag sem sehogyan pedig jól keresnek a szülei...szóval nem beszél már velem egy jó ideje , és ahogy hallottam már meg is csalt egyszer ,de tudom hogy csak azért mert szégyenli hogy velem van (nekem rendezett életem van) nem akarna megbántani soha inkább elzárkózik , de nagyon aggódok érte annak ellenére is, hogy megcsalt, mert ha tényleg valami jó érte az életét abban mindig szerepet játszottam , és képes volt lemondani értem a személyes élvezeteiről drogokról is stb. Szerintetek mivan vele, vagy hogyan lehetne rajta segíteni??

2016. szept. 4. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy tág kérdés igazából.Mert nem tudom kitalálni hogy mi baja van.Szerintem csak simán menj oda és kérdezdmeg hogy mi baja van.És hogyha meg azt mondja semmi akkor mond azt hogy látod rajta.Amúgy meg ha szeretitek egymást és megtudtokélni,akkor nem annyira gáz.
2016. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nehez kerdes. Rakd ossze magadban, hogy TE mit szeretnel: vele, vagy nelkule. Ha vele, akkor kormom szakadtaig azon lennek hogy kizokkentsem ebbol a 'lyukbol'-minden aron. Ha nelkule, akkor pedig meg kell vele beszelni hogyan tovabb mert ez igy nem buli. A semmis, bizonytalan allapotnal nincs rosszabb
2016. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

szerintem elege van abból,hogy megfelelési kényszert ébresztesz benne és nem önmagáért fogadod el.

ezért is dugott félre,mert egy olyan valakivel akart felhőtlenül kikapcsolódni,aki önmagáért akarja,nem pedig azért ami lehetne.


vagyis észre kellene venned,hogy ő szeret ázni a húgyban,elég neki az ami van és ha abbahagyod a piszkálását,a motiválást akkor újra építheted vele a kapcsolatod,feltéve hogy akarod-e így.

2016. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az első fele igaz...viszont nem szereti azt a bizonyos szart amiben benne van. Pénzt akarok neki adni, de úgysem fogadja el.
2016. szept. 4. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő kérdezd meg hogy mi baja van.Ha anyagi vagy munkahelyi akkor azt is hogy mi az.Én sem fogadnám el egynőtől a pénzt mert alap szabály az hogy nőtől nem fogadunk el pénzt a te párod egy igazi úriember lehet.
2016. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha magában nem tudja rendbe tenni a dolgokat akkor ezzel kivülről nem igen lehet mit kezdeni.

Igen kapsz pofonokat az élettől, de fel kell állni és csinálni kell tovább.

Neharagudj de miért szégyelne téged? Ez nekem elég hülyén hangzik.

Mire akarsz neki pénzt adni? Megvan a konkrét átgondolt terve hogy mihez akar kezdeni vagy csak az álmok vannak?


Az hogy szakmunkás fizikai munkás szerintem nem baj, a baj az amikor az se.

És nem a pénzre gondolok mert persze az is baj de az sokkal nagyobb baj hogy nem akar tovább lépni.

2016. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én gáznak találnám, és cikinek, ha egy ilyen semmirekellő párom lenne. 23 évesen, ha a te életed sincs még a toppon, éppen elmegy, de később nem.

Amúgy meg én téged se értelek, te se lehetsz olyan nagyágyú csaj "megcsalt, de csak mert nekem rendezett életem van" és te ezt el is hiszed? :D Egy pasi azért csal meg, mert meg akar. Nem a te dolgod építgetni az énképét, egyengetni az életét meg tisztességes embert faragni belőle, főleg, hogy semmi hajlandóságot nem mutat, és nem is tisztel téged. Nem vagy az anyja.

Aggódna érte a kutyafüle.

2016. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"(...) és a leírtak alapján azt gondolná róla az ember, hogy lúzer de nyilván akkor már nem lennék vele ,ha nem így lenne."


Sajnos de, ő egy lúzer... Tudod, van az az ősi azték mondás, ami tegnap még zsidóvicc volt, hogy "Segíts magadon és isten is megsegít!"

2016. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!