Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szoktál magadban beszélni...

Te szoktál magadban beszélni ha egyedül vagy?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen szoktam,amikor agyalok valamin, vagy valami különösen bonyolult dolgot csinálok, és éppen egyedül vagyok, akkor szoktam :).
2016. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Például Ausztriában biciklizve énekeltem is. Egy hazai szellemvárosban meg hangosan azt mondogattam tréfából hogy "Jó napot kívánok, egy kiadó szobát keresek". De egyik szellemportás sem jelentkezett.
2016. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy fejben, magamban gyakran, hangosan kimondva a szavakat viszont csak ritkán, ha épp magam alatt vagyok és próbálom meggyőzni magam valamiről.
2016. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szoktam. Meg mint ahogy a második válaszoló írta, biciklizés közben, ha olyan helyen megyek, ahol nincsenek emberek, én is szoktam énekelni :D
2016. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kénytelen vagyok ha már más nem beszél :(
2016. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, énekelni és idegen nyelvet gyakorolni is. Kommentálni amit csinálok, poénkodni. Remekül lehet gyakorolni ilyenkor sok mindent.

Van egy mező, amin át kell vágnom szinte minden nap, ilyenkor nyugodtan énekelhetek is, mert messzire ellátni, és általában senki nincs a környéken.

2016. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Eleve sokat vagyok egyedül, pedig beszédes vagyok, nehogy már berozsdásodjanak a hangszálaim :D

Nincs azzal semmi baj.

Mondjuk ez csak egy-két szó, nem szoktam monológokat előadni a semmibe, bár ha arra vágynék, megtenném.


Fura lenne egész nap csöndben maradni. Így is alig szólalok meg egész este. A párom 10-kor lefekszik (de előtte is lehet, hogy 3 órán át ír), nekem még van 4-5 órám... Nem némaságra találtak ki engem. Bár inkább akkor szólalok meg, amikor napközben vagyok egyedül, este a saját szobámban inkább dúdolgatok vagy a dalokkal éneklek.


Néha speckó szerepe van a beszédnek, amit más nem hall (néha én sem). Volt, hogy motorozáskor azzal élénkítettem fel magam, hogy kiabáltam kicsit. A megfelelő izmok feszülése megakadályozott az elalvásban. Bizonyára én vezettem, mert utasként simán aludtam kismilliószor, az nem gond.

2016. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak káromkodni.
2016. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán.
2016. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég gyakran 27 l
2016. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!