Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is ilyenek vagytok?

Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Van egy film, sorozat valami, amiben megjelenik egy színész, nem tulajdonítok neki különösebb figyelmet, aztán megjelenik egy másikban egy teljesen más, számomra szimpatikus, érdekes személyiséggel és akkor kezdek felfigyelni arra hogy amúgy milyen jóképű meg az egyéb külső adottságaira. Nálam pl szemtől szembe se volt még olyan hogy valaki először külsőre tetszett meg és utána belsőre is, mindig fordítva van. Persze ha mondjuk megkérdezik hogy helyes e ez vagy az akkor általában tudok véleményt mondani, de ettől nem tetszik meg és magamtól nem gondoltam volna rá. Ha valakit jobban megnézek ismeretlenül akkor az azért van mert valami miatt érdekesnek tartom a külsejét vagy a kisugárzása olyan (sokszor van hogy nem kifejezetten szép emberekről van szó, sőt), de nem igazán érzek olyat hogy akkor most szerelmes vagyok belé (főleg hogy lányokat is tartok érdekesnek így, pedig hetero vagyok). Mások is vannak így? Ez a "normális", vagy a többségnél inkább fordítva megy? Kíváncsi vagyok mit gondoltok:)

2016. szept. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontokból igen. Annyi különbség mindenképp van, hogy nálam inkább rajongás, és nem "tetszés" alakul ki az adott személyek iránt. Számomra is nagyon lényegesek a lelki tulajdonságok. Változó, hogy elsőre, vagy másodjára kedvelem meg.
2016. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel nagyon hasonlóan vagyok. Sőt, velem nem egyszer fordult elő az is, hogy valaki más hívta fel a figyelmemet egy bizonyos illetőre, addig észre sem vettem, utána meg vonzódni kezdtem hozzá.
2016. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem átlagos, te 100%ig normális.

Sokan kisugárzást észre sem veszik.

Én is ilyen vagyok fiúként.

Igazából minden, egy az egyben ugyanolyan bennem is e témában mint benned.

Vagy magát ruháját és vagy személyiségének küldő megnyilvánulását nézem, vagy pedig megfog, megtetszik( ami amúgy nagyon ritka) kisugárzása. Ekkor látszik is rajta, hogy nagyjából milyen ember, de érzem, hogy nagyon jóba tudnék lenni vele, meg szeretném ismerni.

2016. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!