Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki gondolja úgy hogy jó az...

Ki gondolja úgy hogy jó az online ismerkedés?

Figyelt kérdés
23/L
2016. szept. 6. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én
2016. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is. Bárhol lehet ismerkedni, sosem tudod, hogy éppen, hol talál rád az igazi. Miért ne lehetne akár online?!
2016. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, de azzal szembesülök, hogy az emberek ezt se tudják használni megfelelően.


Nem online kell megismerni a másikat.. online csak az élő találkozóig kell eljutni.. azután ott, élőben lehet megismerni a másikat.

2016. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Jó... lehetne. De lebutult az egész. Egyrészt nagy hátránya, hogy bárki azt hazudik, amit akar. Másrészt általában még felszínesebb, mint élőben. Élőben a külső mellett közvetlenül érvényesül a viselkedés, mozdulatok és szöveg is. Neten nem.

Nagy előnye, hogy egyből hasonló érdeklődésű embereket lehet találni, hasonló világképpel. Van valami angol oldal, ahol direkt zenei ízlés és hasonlók alapján lehet ismerkedni. Ugyan én csak barátkoznék, de örülnék egy ilyen hazai oldalnak! :D

2016. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pár mondatból minden kiderül a másikról.
2016. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó lehetőség, ha tudod megfelelően használni és tudod helyén kezelni.

Kapcsolatfelvételre jó. De arra nem, hogy ott éljétek a kapcsolatot.

2016. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én a páromat (ciki vagy sem) Hotdogon ismertem meg 18 évesen. Most szeptemberben lesz a 10.évfordulónk! :) Szerintem jó dolog, abszolút!! :)) Egy a lényeg: nem szabad a másik emberbe rögtön az elején olyan nekünk tetsző tulajdonságokat belelátni, ami jó eséllyel nem igaz! (Valljuk be sokan ezt csináljuk,csak azért hogy lelkileg megnyugtassuk magunkat, bizony ő lesz az igazi .. :))A sok-sok beszélgetés előbb utóbb minden emberből kihozza a valódi énjét, és akkor könnyebb dönteni nekünk valóban erre van-e szükségünk (még mielőtt találkoznánk vadidegen emberkékkel..) A profilképeket mindenki előnyösebbre igyekszik készíteni, mint a valóság, ebbe sem szabad beleélni magunkat! Ha nagyon paranoid alkatok vagyunk Érdemes a profilfotót átfuttatni a Google képkeresésben, és ha találatot kapunk indiai hírességekkel,akkor meneküljünk amerre látunk .. :) (Aki már a saját arcát sem vállalja milyen ember lehet?)
2016. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MZ.per.X ***** válasza:

Amennyire jó volt régen, annyira szar manapság.


Régen simán el lehetett dumálni neten, és pont az volt az előnye, hogy a hátrányos külsőm ellenére is volt lehetőségem kibontakozni, megmutatni magam.


Manapság ilyen nincs, elsőre ítélnek képről, vagy alapból képet kérnek, ha nincs azért nem írnak vissza, ha van akkor meg azért, és full húspiac lett az egész.

2016. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kellően óvatos az ember, akkor szerintem nincs gond vele.
2016. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom.
2016. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!