Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jobbra néz enyhén lefele...

Ha jobbra néz enyhén lefele valaki, az jelent mást, mintsem balra nézne?

Figyelt kérdés

Csak látasból ismerem és sosem néz a szemembe. Miért???

Rem nincs mindenki suliban 😃😃😃


2016. szept. 7. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi? :D
2016. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem néz rád, mert olyan ronda vagy, hogy kiégne a retinája.
2016. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban igaz, hogy az ember balra néz, amikor az emlékeiben kutat, és jobbra, ha épp akkor találja ki a történetet. Ez a különböző agyféltekék használatának a következménye. Vagyis nagy valószínűséggel füllenteni fog az, aki jobbra tekintget.
2016. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetés alatt nem tartja a szemkontaktust?

Helyzetfüggő vagy éppen téma.

Pl az illetőnek bejösz az lehet zavarban van (ennek több jele is van), de ha ismerősről van szó akit hosszabb ideje ismersz akkor azt is jelentheti: Hazudik/nem teljesen őszinte.

Sok embernél tapasztaltam a nem teljesen őszinte beszélgetéseket. 2 ember volt, aki tisztán szemembe nézve tudott beszélni.


Füllentések jele lehet a fülcimpa piszkálás, kéz-ujjak babrálása, legtöbbször az orrhegy dörzsölése.

2016. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De visszauzasítás/nemkívánt személy esetében is férre néz az ember (általában ellentétes oldalra a nemkívánt személytől. Pl bal oldala fele vagy jobbra néz)

De lehet zavarban is...így láthatatlanba megnem mondom.

2016. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, hasonlóra gondoltam 3as az irányokkal kapcsolatban, amit írtál, hogy emlékeket idéz, stb.

Többiek--mind igaz, amit írtatok, de az a helyzet, hogy nem ismerem az illetőt, nem hazudhat, utallátot meg nem látok az arcán de tetszést sem, nem is emiatt tettem fel a kérdést, hanem szimplán azért, hogy kiderítsem, hogy mi zajlik benne.


Ritkan futunk össze, alig nézett a szemembe, mióta ,,ismerem'', ma is ezt a jobbra leppillantast csinálta, de a fejét nem fordította el

2016. szept. 7. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár én se nézek mindig az emberek szemébe tartósan, pusztán azért mert egy idő után kellemetlenül érzem magam, zavarban vagyok, vagy szemérmes.
2016. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!