Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Röviden magamról: egy egész jó egyetem vége felé közeledek, egész jó eredményekkel, van egy barátom, aki nagyon szeret, ha kívülállóként nézi bárki is az életem akkor eléggé irigylésre méltónak tűnik az egész életem.. Aztán amikor elkezdem lebontani a körülöttem lévő burkot rájövök, hogy 22 évesen teljesen elégedetlen vagyok az életemmel, úgy érzem teljesen egyedül vagyok, az egész életem kilátástalan.. Érez bárki is így? Normális dolog ez? Valójában a burok alatt egy megkeseredett és kiégett 22 éves lány vagyok.. A burok belsejéhez hozzátartozik egy öngyilkos apuka, egy alkoholista anyuka, és egy szeretettől mentes család..amit úgy érzem már feldolgoztam, de lehet ez nyomja rá a bélyeget az életemre..

2016. szept. 8. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nagyon szeret, akkor kérdezd meg tőle. És beszélgessetek erről, vígasztaljon meg párszor. El sem tudod képzelni milyen jól esik, ha az akit szeretünk meghallgatja a problémáink, és teljes odaadással foglalkozik is vele.
2016. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj, hogy màr ō sem tud megvígasztalni. Sajnos ōt sem tudom úgy szeretni, ahogy szeretnèm szeretni.. Sokkal jobbat èrdemelne, aki megbecsüli, de egyszerüen nem tudok mit csinàlni..
2016. szept. 8. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichologus
2016. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon lehet ilyen esetben tanácsolni.. Egy szakember majd segít neked, hidd el jobb mint itt beszélgetni másokkal róla:))
2016. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kellene tennem, csak mint mindent ezt is nehèz elkezdeni. De köszönöm a vàlaszokat!
2016. szept. 9. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy nehéz a dolog. Viszont én már voltam, és biztosan állíthatom, hogy nem olyan nagy dolog, mint előre gondolod. Egyébként olvasgass a témában itt,(pszichológus) van egy pár jó válasz amit nem árt ha elolvasgatsz.
2016. szept. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Tul sok erzelgosseg. Az a baj. Kevesebb erzelem tobb ertelem. Gondolkodj mar! Van aki nyitott gerinccel szuletik... az ongyilkos apuka es alkesz mama mellett nem olyan sokan jarnak egyetemre. Foglalkozz azzal mit szeretnel ne azzal hogy milyen nyomorult eleted van. Ami raadasul nem is igaz
2016. szept. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utosó... Èpp ez az, hogy tudom, hogy ahhoz kèpest amiben felnōttem, nagyon jó életet sikerült kialakítanom, viszont az a gáz, hogy ennek nem tudok örülni.. Megbecsülöm, de nem tesz boldoggá.
2016. szept. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!