Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy egy férfi...

Normális az, hogy egy férfi "szerelmes" lesz a pszichológusába, vagy bármilyen más női orvosba, aki kezeli, gondoskodik róla?

Figyelt kérdés

Jártam már női pszichológushoz és különféle szakterületű női orvoshoz is, huszonéves férfi vagyok.


Azt vettem észre, hogy maszturbáláskor sokszor rájuk szoktam gondolni, és olyan fantáziáim vannak, hogy a kezelésbe szexuális elemeket is bevesznek, vagy egyszerűen a munkakörön kívül párkapcsolatba lépünk.


Orgazmus után elképzelem, hogy egymáshoz bújva fekszünk az ágyban, ettől szinte azonnal elalszom és nagyon jól kipihenem magam.



2016. szept. 9. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem normális, de valószínű azért van ez veled mert nincs egy nő sem aki megért csak ő. Még az is lehet hogy még nőd sem volt.
2016. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy fehér köpeny fétised van.
2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért jártál hozzájuk, milyen problémák miatt?
2016. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Egyebkent ez normalis. Vagyis nem..de ez szabaly minden ferfinal, aki pszichologushoz/pszichiaterhez jar. Eleg sok paziches beteg ismerosom van. Van koztuk jo par ferfi is. Es az osszes egytol egyig fantazialt mar arrol, hogy milyen lehetne az egyutlet (vagy az egyutlet egyik formaja) az orvosaval. Ez szabalyszeru a ferfiaknal!!!
2016. szept. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szabályszerű? Nagy szavakkal dobálózol.
2016. szept. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Normálisnak nem feltétlenül mondanám, de gyakorinak igen.
2016. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Kicsit sok suicide squadot néztél fiam.
2016. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!