Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Édesanyám miért nem hagyja,...

Édesanyám miért nem hagyja, hogy érvényesüljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Olyan problémával találkoztatok már, hogy édesanyád nem hagyja, hogy azt csináld amit szeretnél, ami fontos, gondolok itt a munkára és egyébb kikapcsolódás.


Új munkahelyre kerültem, ahol tanulnom kell, hogy megtudtam tartani, de mindent kitalál, ami neki fontos. Estére meg teljesen lemerülve már erőm nincs szellemi dolgokra.



2016. szept. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jót akar neked - az már más, ha az a bizonyos dolog számodra jó-e, vagy sem.
2016. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok.


... és azt hiszi, hogy ez tényleg jó, amit tesz, mond.

2016. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok/voltam. Anyám mindig kitalálja a saját kis dolgait és ha nem úgy történnek, akkor baj van. Ezt másokra is ráakarja erőltetni, rám meg főleg.

Pl. ha nem húzom fel a redőnyt vagy éjjel vagyok ébren, pörög a dolgokon.

Megoldás: Ha végzek a tanulmányaimmal és munkát találok, elköltözök és nem kell többet hallgatnom.

2016. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkoltoznék, de mióta Édesapám elhunyt kell a segítség. Párkapcsokatomnak is vége lett 7 év elteltével.
2016. szept. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!