Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már pszichopa...

Ti találkoztatok már pszichopatával?

Figyelt kérdés
Próbált manipulálni? Érzéketlen volt? Hogy vetted észre hogy pszichopata? Légyszi írjatok le minden részletet, hogy én is felismerjem őket.

2016. szept. 10. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de nekem csak távoli ismerősöm, viszont az egyik barátom testvére, hát pokollá tette az életét.


Egyébként volt egy barátnőm akiről sokáig gondoltam, hogy esetleg szociopata is lehet, de valószínűbb, hogy nárcisztikus. Ezek elég távol állnak egymástól, de egy laikusnak nyilván elmosódottabbak a határok. Ha érdkel írj privátban.

2016. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam itt fórumon is. Az egyik halálosan megfenyegetett valakit, mert szerinte "a másik nem hajlandó megtisztelni azzal, hogy nem ír helyesírási hiba nélkül".
2016. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az internet tele van velük, sok idegbeteg gyagyás van. Nem tudom, gyárilag ilyenek voltak-e, vagy menet közben hülyültek meg, de a végeredmény szempontjából ez mindegy. És ahogy Cipő is megmondta (istennyugosztalja), aki hülye,az bizony az is marad.
2016. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Találkoztam a 4-6os villamoson is.

Van egy nő, aki Móricz és 32esek tere között szokott utazni. Rendszeresen kajál a villamoson és szándékosan szemeteli a kajáját. Ezen felül mindenkit lökdös direkt a balhé keresése miatt és ha reagálnak a lökdösésére, kikel magából és kibírhatatlan lesz.

Egyszer egy 4 éves gyereket rúgott fejbe. Úgy odabasztam a falnak, hogy csak nyekkent. Egy csukló facsarással tartottam fogva, hogy ne tudjon mozdulni, a következő megállóig. Kiabált, de leszállítottam a QVA anyjába.


Úgyhogy kicsit én is pszichopata vagyok. DE a törvény nem fogja megvédeni a 4 éves kis gyereket egy újabb fejberúgás elől én meg megtettem. Én Bűnös vagyok a törvény szemében, de a gyerek ennek köszönheti, hogy nem kapott még egy rúgást. Úgyhogy a törvény nyugodtan rohadjon meg, ahol van!


:)


Akkor már velem is találkoztál. :)

2016. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Már megbocsáss, de helyesen cselekdtél, nem vagy pszichopata. :D Én is ezt tettem volna.
2016. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem attól vagy pszichopata hogy megversz mást, hanem hogy nincs semmi empátiád.

Találkoztam már egy igazi pszichopatával, eléggé bírt engem, együtt szivattunk meg egy srácot.

2016. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Chaosix. Képzeld a pszichopatáknak nincsenek érzései. Szóval nem bírhatott téged. A pszichopaták nem éreznek boldogságot, se szomorúságot, se szeretetet. Vagyis nem tudják magukat más helyébe képzelni, ha azzal valami rossz történik, nem éreznek sajnálatot. Az a bizonyos személy nem bírhatott téged. A pszichopatáknak meg van a képességük ahhoz, hogy becserkésszék az áldozatukat. Itt valószínűleg te voltál az. Jobban hinnéd, ha távol tartanád magad tőle. Az is lehet, hogy nem is pszichopata valójában. Sokakat félre kezelnek és összetévesztik ki az igazi pszichopata. Kedves kérdező, ha jó ember ismerő vagy könnyen fel ismerheted. Semmi empátiát nem éreznek, nincsenek érzéseik. Ezért is tudnak ilyen könnyen gyilkolni. Más a világról való elképzelésük és a gondolkodásuk is. Pl hogyha megölnek valakit kitudja azt is gondolhatják, hogy ezzel jót tesz nekik mert egy tisztább helyre küldi őket. Azt hiszi megszabadítja őket a bűneiktől. Nos, ha észreveszed, hogy valakinek ilyen beteges gondolkodása van a gyilkolásról akkor az bizony pszichopata. Nagybátyám pszichológus. Ezért tudom az ilyesmit.
2016. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
tennéd*
2016. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12:56, abszolút jól tetted, amit tettél! Az ilyen idióta baromállat ellen a saját fegyvere a legjobb. Aki pszichopata, az úgyse tekint saját magán kívül senkit élőlénynek, akkor SZVSZ őt se kéne.
2016. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Igen, sajnos osztalytarsak voltunk, bar szerencsere velem nem volt baja... Most a sitten ul, remelhetoleg egy jo ideig meg nem szabadul, bar ezt a reszet ppntosan nem tudom. Nagyon jol elhitette az emberekkel, hogy minden rendben van vele, de a lelke melyen erzeketlen, gonosz volt... Pont mielott elkaptak volna, osszefutottam vele veletlenul, aranyosan mosolygott, beszelgettunk kicsit, pedig akkor mar nyomozotak utana :/. Nem veletlenul kerestek, es az a durva, hogy nem erzekelte a tettei sulyat, csak folytatni akarta ameddig csak lehet...
2016. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!