Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudjam, hogy mások...

Honnan tudjam, hogy mások kedvelnek-e?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem merek másokhoz közeledni, mert félek, titokban utálnak vagy unalmasnak tartanak és szánalmasnak néznek, amiért igy nyomulok és a hátam mögött meg majd kibeszélnek, milyen gáz vagyok, hogy nem veszem észre, hogy nem érdeklem őket.

Pl. volt egy lány az általános iskolámban, akiről azt hittem, legjobb barátnők vegyunk, aztán páran az osztályból elmondták, hogy a hátam mögött mindig kibeszél és azt mondja, próbál mindig lekoptatni, de nem veszem a lapot..És azóta minden emberről azt feltételezem, hogy ők se fognak kedvelni és csak leégetem magam mások előtt, ezért inkább senkihez se próbálok közelebb kerülni és nincsenek emiatt barátaim se..Pedig néha jó lenne beszélgetni valakivel vagy elmenni valahová..

Szerintetek ezt hogy győzzem le? És honnan tudjam, hogy valaki tényleg azért kedves-e velem, mert kedvel? Milyen egyértelmű jelei vannak ennek?


2016. szept. 10. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Szerintem csak csináld , csak barátkozz azzal aki szimpatikus, mert ez csak állandó szorongáshoz és önmagad ostorozásához vezethet vagy már régen itt tartassz...( remélem nem) Ha valaki tényleg kedvel az éreztetni fogja veled.. de azért ne várd meg, hogy mindenki rögtön kedveljen és odamenjen hozzád.. te is nyiss .. győzd le a félelmeid mert hidd el rosszabbul jársz... ...tapasztalat..
2016. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!