Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok így érezni?

Ti szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés
Semmi se jó, unatkozol, nincs kedved semmihez, nem tudod mit csinálj, nem tudod mit vacsorázz, nem találsz értelmes beszélgetőpartnert, mindenki h.lye, nincs semmi jó a tv-ben, nincs semmi érdekes az interneten....szóval így összességében szokott ilyen vagy ehhez hasonló leírású érzésed lenni? Ha igen mi erre a "gyógymód"?
2016. szept. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott. Engem csak az tud kihozni ebből az állapotból, ha sikerül találnom valamit, ami érdekel. ><
2016. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szokott

Általában ha még nem edzettem aznap akkor kimegyek edzeni vagy ráírok valakire vagy zenét hallgatok

2016. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott. Unalmas ember unatkozik.
2016. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Nekem nincs gyógymód rá. Egy idő után elmúlik.
2016. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott... ilyenkor jópár órát eltöltök a neten hülyeséggel, csakhogy teljen az idő, majd lefekszem.
2016. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!