Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmihez nincs tehetségem....

Semmihez nincs tehetségem. Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ilyenkor már kiszokott alakulni, hogy ki miben tehetséges. Soha nem voltam semmiben a legjobb. Semmihez nem értek. Mit tegyek? Olyan reménytelen az egész. Látom az osztálytársaimat, barátaimat, hogy mindegyik tehetséges valamiben. Én meg semmiben.
2016. szept. 11. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
valamiben csak az vagy, nyelvek?
2016. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 nyelven beszélek (angol, német, francia, magyar), de ezeket is csak a környezetem miatt tanultam meg. Nem azért, mert tehetséges lennék...
2016. szept. 11. 13:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Sőt, mindenki képes megtanulni nyelveket. Ahhoz szerintem nem kell sok tehetség, csak szorgalom.:(
2016. szept. 11. 13:54
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy csak te látod úgy, hogy a nyelvekhez szirgalom kell. Attól, hogy valaki bemagol vmit, nem biztos, hogy ki is tudja ejteni.

Egyébként, nem lehet, hogy még nem találtad meg a tehetségedet? Biztos vagyok benne, hogy 17 évesen nem próbáltál ki. Találj új hobbikat, és kísétletezz!

2016. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*próbáltál ki mindent
2016. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhogy erőlködöm, nem igazán megy a nyelvtanulás, szóval nálam már sokkal jobb vagy benne:D
2016. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha barmit elerhetnel mit szeretnel csinalni?
2016. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

alle Menschen können solche machen, was die anderen nicht. du solltest noch über dies nachdenken.


womit beschäftigst du dich in deiner Freizeit?

2016. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiben tehetséges vagy, az az irigykedés. Minek kell tehetség?? Én sok mindenben tehetséges vagyok, de rendesen kibontakozni nincsenek meg a megfelelő körülményeim (személyi, anyagi stb), így magamtól fejlesztettem egy bizonyos szintre magam különböző területeken (bár volt kivétel, amiben iskolai segítséget kaptam).


A bökkenő az, hogy évszázadok óta a legtöbb valóban értékes dolgot (pl amelyekben tehetséges vagyok) nem értékeli a világ, míg a felszínes dolgokat meg igen...


Akkor hát, kérdem én, minek vágysz tehetségesnek lenni a nyelvtudásodon felül? Úgy se használható a legtöbb fajta TARTALMAS tehetség ebben a világban...


Inkább örülj, hogy 3 idegen világnyelven beszélsz! Jól fizető munkákat könnyen fogsz szerezni nyugaton! Mások a földre borulnának hálájukban, ha olyan nyelvérzékük lenne, mint neked, és így nyugaton könnyedén kaphatnának melót...

2016. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!