Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érezhet irántam a fiú?

Mit érezhet irántam a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek megtetszettem a munkahelyen, elhívott randizni, de én mindig halogattam a dolgot, mert lett is volna kedvem vele talizni meg nem is ettől független egyéb okok miatt. Facebookon is írogattunk egymásnak, jól elbeszélgettünk, nagyon érdeklődő volt, eltelt így 2 hónap és most megírta, hogy nincs benne rossz érzés velem kapcsolatban, de ő már nem akarja erőltetni ezt a dolgot, megérti, hogy most még nem vagyok készen, ő továbbra is szívesen beszélget velem, de ezt a randi dolgot levette a napirendről, persze reméli, hogy később egyszer összejön, ha majd én is úgy akarom.
2016. szept. 13. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkahely, ez alapján minimum 18 körül vagy.

Most komolyan arra vagy kíváncsi, hogy mit érezhet irántad? Nem egyértelmű?

Kislány...

2016. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem egyértelmű, ilyennel még nem találkoztam. Vagy nyomultak a srácok ellentmondást nem tűrően, vagy pár héten belül feladták. Ő viszont nem is nyomul, de nem is adja föl. Eddig még randit akart, most meg úgy viselkedik, mintha barátok lennénk.
2016. szept. 13. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
belefáradt abba hogy sokat kínlódtál...
2016. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg szeretett volna ismerni, de ennyi idő után valószínű úgy érzi te nem férfiként, hanem max barátként tekintesz rá, hát beletörődött és máshol keresi a boldogságot.
2016. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nyomultak vagy feladták? Neked eddig akkor csak gyökerekkel volt dolgod, és most azt aki normálisan áll hozzád, ergo ismerkedni akar csak, beszélgetni és csak utána a többit azt meg furának tartod.. Hát elég nagy gondok vannak veled is.
2016. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!