Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon gáz vagyok?

Szerintetek is nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 22 éves. Sajnos, 16 éves koromtól 20 éves koromig mély bipoláris depresszióm volt, vagyis konkrétan végig aludtam ezt a 4 évet, úgy hogy senki sem figyelt rám, a suliban csúfoltak, itthon meg folyamatosan csesztettek hogy én egy lusta trehány dög vagyok. 19-20 éves koromba csináltam egy okj-t, mert nem mertem elmenni egyetemre, majd tavaly, 21 évesen egy felsőfokú szakképzést csináltam az egyetemen de nem fejeztem be, hanem hozzá hasonló normális egyetemi szakra mentem most 22 évesen. Természetesen ez alatt a néhány év alatt sokat is dolgoztam, szóval nem csak a szüleim pénzén élősködtem. De most, 22 évesen úgy érzem, hogy teljesen elment a fiatalságom, és annyira gáz vagyok, hogy kb. minden ember lenézne ha hallaná az eddigi élettörténetemet.

Ti mit gondoltok? Ti lenéznétek emiatt? Szerintetek is öreg vagyok már a fiatalos dolgokhoz? (bulizás, szórakozás, célok felállítása)



2016. szept. 13. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez szamit szerintem normalitas szempontjabol a felso 10.000 hez tartozol.
2016. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Fiú vagy lány vagy, kérdező?
2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2016. szept. 13. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

"bipoláris depresszióm volt, vagyis konkrétan végig aludtam ezt a 4 évet"

Ki diagnosztizált? Te magadat? A bipolaritás része a tehetelenségből az eszeveszett pörgésbe való átcsúszás, amikor eszméletlen dolgokra képes a beteg, rövid idő alatt is. Na mindegy, senki nem néz le a betegséged, vagy az egyetemi szakod miatt, valószínűleg a komplexusosságod, a visszahúzódó egyéniséged miatt érzed úgy.

2016. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem így is normálisabb vagy, mint az átlag. És egyáltalán nem vagy elkésve semmivel. Sőt, a szórakozás mindig fontos, ahogyan a célok felállításával sem szabad leállni soha. Mindig kell, hogy kitűzz magad elé valami célt, amiért érdemes küzdeni, ami motivál. Egyébként sem szabad senkit lenézni, aki változtatni akar az adott helyzetén. Ez tiszteletre méltó.
2016. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pszichiáter diagnosztizálta. De anyám nem vette komolyan. Később saját koltsègen titokban mentem egy nagyon profi pszichológushoz egy ideig, ő is diagnosztizálta ezt.
2016. szept. 13. 14:43
 7/17 A kérdező kommentje:
A bipoláris rèszèhez hozzá tartozott a kb percenkènti hangulat ingadozások is, kedves 3as válaszoló. Egyszer az egekben voltak az èrzelmeim olyan eufórikus boldogságot èreztem, 1 perc múlva pedig olyan mèlyen voltam hogy sírtam. Nagyon megviselő volt ez az ingadozás....ugyh tudom hogy mit írtam ki, nem írtam hülyesèget :)
2016. szept. 13. 14:48
 8/17 anonim ***** válasza:
És ebből ki lehet gyógyulni? Most már egészséges vagy?
2016. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy gáz.
2016. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Crisopher ***** válasza:

"22 évesen úgy érzem, hogy teljesen elment a fiatalságom"


Én ennél idősebb vagyok, de még fiatalnak számítok. 22 évesen még elég sok van hátra a fiatalságodból.

2016. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!