Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnam elfelejteni a...

Hogyan tudnam elfelejteni a borzasztó gyerekkorom?

Figyelt kérdés

21 eves egyetemista lány vagyok.

Anyám es apám kap kapcsolata szörnyű volt.

Meg visszaemlékezni is faj.

Apám eleg jól keresett, legrosszabb hónapokban is felvette a milliót.

Anyám otthon volt velem.

Folyton csak a veszekedés volt.

Apám alkoholista, rengeteget ivott es bántalmazott minket. Folyton nélkülöztünk, éjfélig az utcán sétálgattunk, mivel csak akkor mertunk hazamenni, amikor mar nyilvánvaló volt hogy apám bepiált es melyen alszik.

Voltak kivételes napok, amikor megvart minket. Szörnyű volt. Azt kívántam, bárcsak megnyilna a fold alattam, mert ami most ránk var, azt nem tesszük el...

A suliban folyton csufoltak, mert nem rendelkeztem olyan holmikkal es családi háttérrel, mint ok, pedig mindegyiknél gazdagabbak voltunk. De nem voltunk igénytelenek.

Gyakran elájultam az iskolából hazafele tarto úton, mert mar tudtam hogy mi var otthon.

Az iskolát ott kellett hagynom, igy csúszott az érettségi.. Azt is estin végeztem, hogy mihamarabb meglegyen, valamint legyen idom dolgozni. Megismerkedtem egy fotós sráccal, általa kapok fotós valamint modell munkákat. Ebben tudtam elhelyezkedni. Mi lett a vége?????

19 evesen megerőszakoltak. Az akkori barátom. Immar 2 eve, de azután az éjszaka után máig napig mocskosnak érzem magam. Undorodok magamtól. Elvettek a tisztaságom, a becsületem, a szépségem.

Ekkor úgy ereztem az eddigi fájdalom es harag, ami bennem volt semmi, a mostanihoz képest. Megakartam halni. Hogy miért vagyok meg itt?:) -mert gyáva vagyok !!!!

A srác azóta is zaklat, senkinek sem mertem szólni. Csak magamra számíthatok, es o ezt pontosan tudja.



18 evesen elkoltoztem otthonról, 4000Ft-tal a zsebemben, es egy szál bőrönddel.

Megpróbáltam egyedül. A nagynenemnel húztam meg magam.

Ma mar dolgozom, saját alberletem van es egyetemre jarok.

Úgy érzem egy darab elveszett belőlem.

Egy tisztességes, konzervatív lány voltam... Azután az éjszaka után gyakran sirok lefekvés előtt, valamint amikor fürdeni megyek es latom magam mésztelenül. Ilyenkor csak sirok es sirok, valamint 3 havonta szívok egy kis zöldet amikor mar épp meghalni szeretnek.

Koszi, ha elolvastad. Jól esett kiiirni.



2016. szept. 13. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
öhm. költözz ország másik felébe...
2016. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad, hogy az a mocsadék megerőszakolt. Nem tehetsz semmiről, más bűne miatt ne bűnhődj. Építgesd az életed, csak a jó dolgokra koncentrálj.


A zaklatódra visszatérve: nem tudom, hogy volt e rendőrségi ügy belőle, de a leírás alapján nem, mert akkor most is sitten lenne. Vannak motoros bandák, akik védteleneknek segítenek, ha csak egy alkalommal is meglátja, hogy motorosokkal mész többet nem mer zaklatni.

2016. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hogy a baràtod megerőszakolt szàmomra azt jelenti, hogy nem ismerted meg csak talàlkoztàl vele, plusz szex.
2016. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, nagyon sajnálom a történteket, borzasztó volt végig olvasni. :(

A megerőszakolós témáról annyit, hogy a rendőrségen tehetsz feljelentést a volt barátod ellen. Ha van rá tanú, bizonyítékod van akkor évekre el is ítélhetik. De már csak azért is, mert zaklat... SMS-ből már tudod bizonyítani, viszont ha személyesen, akkor ajánlom, hogy keress fel egy ügyvédet, ő kérheti a távolságtartási végzést (ha ezt megkapod, akkor az illető nem tartózkodhat a 100 méteres körzetedben, ha esetleg mégis megteszi, hívhatod a rendőrséget).

Ajánlom, hogy keress fel egy szakembert, pl. egy pszichológust. Depressziósnak tűnsz, amit nem csodálok.

Minden jót kívánok neked a továbbiakban! Kitartás! :)

2016. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Emlékeztetsz egy lányra aki tönkretett....

Inkább nem írok semmit sem.

2016. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ma már dolgozom, saját albérletem van és egyetemre járok."

Ez az ami számít.

A múltadat tekintsd úgy mint elrettentő példát, te biztos hogy nem így fogod nevelni a gyereke(i)det ha lesznek.

2016. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon az eset után egy hónappal már nem lehet feljelentést tenni. És engem az háborít fel, legyen az bármilyen környezet, hogy mer valaki megerőszakolni a másikat. Ez főleg a férfiak ugyebár. És megússzák. Ez annyira dühítő. És akkor az áldozat érzi magát hibásnak. Az ő életét kíséri végig önmarcangoló bűntudattal.


Javaslom a pszichológust. Szerintem érdemes lenne eljárnod. Ha annak is örültél hogy kiírhattad magadból, hosszú távon a másik is segítene. És nem kell ódzkodni tőle.

2016. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
El felejteni nem lehet csak félre tenni! Keress fel szakembert és főleg arra koncentrálj,hogy tanulj aki ilyen családi háttérrel rendelkezik magát okolja mindenért. Egyet viszont meg tanultál milyen szülő ne legyél!Hasonló sors 60-évesen tudtam félre tenni igazán és most kezdek élni.Mindég állj ki magadért ne engedd, hogy bárki is bántson!
2016. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna... Annyi a különbség, hogy apám nem volt alkesz, csak szimplán gyűlölt, és nem a barátom erőszakolt meg, hanem apám barátja. De ez a "valami szétesett" érzés ugyanaz.
2016. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát, mi tagadás, elég ramaty történés, de ha rám hallgatsz akkor elhiszed nekem, hogy az idő minden sebet begyógyít. A múltat nem lehet teljesen elfelejteni, de ha elég erősen koncentrálsz a jelenlegi életedre- ami nyilván más, és jobb, mint a régi volt-, akkor találsz benne olyan vonalat, ami elfoglal, leköt, feladatot ad neked, és harcra kényszerít. A múltat úgy tudod lezárni, hogy teret adsza jelennek és erősen koncentrálsz a jövő felé. Itt az egyetem. Törekedj minél jobb eredmény elérésére, jó munkára, sajátíts el 1-2 idegen nyelvet magas fokon, ki tudja, hátha külföldre, egy nagyon jó munkára és életre kapsz a sorstól lehetőséget. A "barátoddal" minden szálat szakíts meg: telefonszámcsere, lakcímcsere, stb. Sőt, ha még próbálkozik, nyugodtan mondd meg neki, hogy a következő telefonhívás után feljelented zaklatásért. A zaklatás, fenyegetés komoly dolog, akár 2 év börtön is járhat érte.És a legfőbb: szép vagy /ugye modell?/, és NŐ vagy! Akkor állj a saját sarkadra, mert ezt helyetted senki más nem teheti meg. Az életedért Te vagy a felelős, nem más.
2017. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!