Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van! Kimerült vagyok,...

Elegem van! Kimerült vagyok, fáradt már a kedvem is elment mindentől sokszor már alig bírom idegeskedek is mi legyen?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozok a megélhetésünkért hogy a feleségemnek és a kisbabánknak mindene meglegyen,de már sokszor nem bírom szusszal nincs erőm,haza érek a munkámból gyerekkel is foglalkozni az asszonnyal is meg dolgozni magamra eggyáltalán időm sincs meg feszült vagyok eléggé.Sok ez így nekem de nem tudok mit tenni muszáj így csinálnom mert ha már szerettem volna kisbabát gondoskodnom kell róla és a családomról,de nem könnyű, nagyon elkedvenetledtem mit csináljak?
2016. szept. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyarsors...

Ezt el mesélnéd pl Német állampolgárnak csak lesne.

Tiszteséges országba meg lehet élni napi 8 óra melobol.Meg még nyaralni is el megy.

2016. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel.Meg 1-2 ev es a feleseged is visszamehet szepen dolgozni.Utana jobb lesz.Neked legalabb ott az asszony.En mit szoljak? 7 eve nevelem egyedul a gyermekem alberletben es nem hogy pasim nincs, de nem szexeltem 3 eve. Megis kibirom, mert ki kell birni.
2016. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maximálisan megértelek!

Vegyél ki pár nap szabit,mert az egészséged látja kárát.

Sajnos tapasztalatból mondom.

2016. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van hobbid, amit regebben szerettel csinalni es kikapcsolt? Vagy valami sport?


Megertem, hogy ugy erzed nincs erod mar sportolni, de hidd el, hogy feltolt energiaval.


A helyedben heti 1-2x 1-2 orat csak azt csinalnam, amit szeretek. Muszaj magadra idot szannod, hogy aztan ne egy ideges apukat es ferjet kapjon a csaladod.


Beszelj a felesegeddel es talaljatok valamit ki kozosen. Akar par orara a kicsire vigyazhatna valaki, amig ti elmentek kozosen csak setalni vagy beulni kavezni es beszelgetni.


Emellet figyelj oda az alvasra, evesre, vizivasra. Ezek is sokat szamitanak.


Es ne add fel, ebbol a helyzetbol is van kiut.

2016. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem,meg nem adom fel,de nehéz,sok emerbe én nem tudom mi tartja a lelket...
2016. szept. 15. 05:32
 6/6 anonim ***** válasza:

En egyedul elek egy idegen orszagban, messze a csaladomtol es barataimtol. Sokszor feladhattam volna, mert itt tapasztaltam meg a legnehezebb dolgokat eddigi eletemben. Meg sem adom fel, mert engem visznek elore a celjaim. Tudom, hogy milyen eletet akarok 1,2,10 ev mulva. Es teszek is erte. Vannak celkituzeseim havonta, hetente, naponta es igy sokkal egyszerubb. Latom a veget a dolgaimnak.


Probald meg leirni, hogy mit is akarsz igazan, aztan dolgozd ki, hogy hogy erhetned el. Lehet, hogy drasztikus valtoztatas kell (koltozes, munkahelyvaltas), akkor meg kell lepni.


Bennem az is tartja a lelket, hogy senki mas nem tud rajtam segiteni, csak en sajat magamon. Es mivel nem varhatok senkire, igy csinalom.

2016. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!