Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzanak az elvontabb,...

Miért vonzanak az elvontabb, antiszociális lányok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem, hogy sokkal szimpatikusabbak nekem a kicsit elvont, antiszociális lányok, és már egy beszélgetés után képes vagyok őket megkedvelni, holott tudom, hogy sokszor több "baj" van velük akár egy párkapcsolatban, ha élhetek ezzel a szóval ebben az esetben.

22/F


2016. szept. 15. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Előző 3 barátom mind elég antiszoc és elvont meg kicsit melankolikus volt. Sajnáltam őket, hogy egyedül vannak így hamarabb szimpátiát éreztem irántuk, aztán idővel egymásba szerettünk. De azt kell mondjam az ilyen lányokkal tényleg nem jó egy párkapcsolat. Idővel elfogy az ember energiája, türelme. És engem pl ugyanúgy megcsalt antiszoc lány mint mást egy népszerű, szóval még azt sem hoznám fel érdemként hogy legalább hűségesek.
2016. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
barátnőm*
2016. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem azért, mert az extrovertált lányoknál, akiket mindenki szeret és a társaság közepei, nincsen annyi/egyáltalán nincsen esélyed, ezért nyilván vonz téged a gondolat, hogy egy elvontabb/antiszociális lánynál nagyobb esélyekkel indulhatsz.
2016. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek, és én is ilyen vagyok fiúban.

És nem azért jönnek be, mert nálunk több esélyem van, hanem tényleg érdekesebb egy elvont lány, mint egy tucatember. (Persze, tudom, nem mindenki tucatember, aki extrovertált.)

2016. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De milyen az aki elvont?
2016. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy gondolod, hogy kiszolgáltatottabbak és így ösztönösen megnő az önbizalmad és úgy érzed lehet náluk esélyed. Lehet lepontozni, de tudat alatt (ha nem is hiszed), de ez játszódik le az ember fejében.
2016. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én antiszoc vagyok és elég introvertált, de párkapcsolatban megnyílok és nem leszek melankolikus - párkapcsolatban inkább extrovertált vagyok. :D

Rühellem az embereket, akkora személyesterem van, mint ide Florida. Ebből inkább vicces történetek jönnek ki xD De miért baj, ha valaki elvont?

Szerintem te nem tudod "megnyitni" ezeket az embereket. :D Én lehet, h introvertáltabb típus vagyok, viszont sikerült már rábírnom hasonló társamat, hogy legyen akkora barom, mint én ;P Szerintem rossz módszerekkel dolgozol..

2016. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok, de nem szeretnék most barátot/semmi hasonlót.

A legtöbbször lelki sérültek vagyunk/sokat csalódtunk olyanokban, akiket szerettünk, ezért van velünk "baj" (ahogy fogalmaztál). Ellenben az egyik válaszoló volt barátnőjével, én hűséges voltam az eddigi egyetlen (és talán az utolsó) barátomhoz. De ő olyan lányokra vágyott, amilyen én sosem lehetek, és nem tisztelt...

A zárkózottságnak előnye is van: kialakul egy egyéni világnézet, érdeklődés és ízlés. Megfontoltabbak is leszünk.

2016. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz jön, noha ahogy látom, itt-ott sikerült is félreérteni.

Hármas és hatos, valószínűleg igazatok van, ha tudom, hogy egy lány extrovertált, már valószínűleg be sem próbálkozom nála, mert valahogy látatlanban érzem, hogy úgysem jönnénk ki olyan jól, ami persze baromság, mert nyilván ők is ugyanolyan emberek, csaképp én már gondolatban lemondtam róla :D

És nincs is arról szó, hogy egy párkapcsolatban is csak ülnek és néznek maguk elé, én meg vakarom a fejem, szimplán nem 14 évesekről van szó, már kialakult bennük egy rendes személyiség, berögzültek dolgok, megszokták azt, hogy ők ilyenek, még ha sokszor azt látom, hogy inkább ők hitették el magukkal, hogy akkora a baj, és ezt nem lehet egyik pillanatról a másikra megváltoztatni.

És nyilván vannak köztük is ilyen-olyan lányok, introvertáltak, nem aszexuálisok elvégre.

2016. szept. 16. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!