Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire félreismertem? Vagy...

Ennyire félreismertem? Vagy fokozatosan változott meg? Működhet közöttünk baráti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, aki már jó pár hónappal ezelőtt elkezdett lazán flörtölni velem, én úgy láttam, hogy csak szórakozik, mivel ő maga is egy ilyen nyegle figurának tűnt, aki semmit nem vesz komolyan. Valamennyire adtam alá a lovat, próbáltam viccre venni, de semmit nem akartam tőle. Ahogy telt az idő azonban gyökeres változáson ment át, kiderült, hogy ő sokkal komolyabban érez irántam, mint ahogy azt gondoltam, amikor tudattam vele, hogy nem lehet köztünk semmi, láttam rajta, hogy rendesen megzuhant, próbálta leplezni, de végül bevallotta. Majd annyit fűzött hozzám , hogy olyan vagyok neki, mint egy szép madár, nem akar engem kalitkában tartani, inkább kinyitja a kalitkát és hagyja, hogy szabadon elszálljak, de azért néha-néha visszalátogathatok hozzá. Barátilag továbbra is tartaná velem a kapcsolatot, megkedvelt mint embert, nem sérti az egóját, hogy nem jön be nekem, elvégre nem jöhet be mindenki mindenkinek. Nem tudom eldönteni, hogy mindig is ilyen volt, csak nem mutatta ki, vagy miattam változott így meg. Szerintetek jóban lehet így maradni egy fiúnak és egy lánynak, ha a fiú többet érez? Egy munkahelyen dolgozunk, nem ugyanazon a szinten ,de egy épületben így elkerülhetetlenül is gyakran összefutunk.
2016. szept. 16. 21:44
 1/2 anonim válasza:
Hát, hogyha többet érez akkor az már nem barátság..
2016. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tekilány9 válasza:
Hát személy szerint én azon a véleményen bagyok, hogy ez már soha nem lesz olyan mint régen mivel bevallota, hogy többet érez irántad ez nem fog egyről e ketőre elmúlni főleg ha nap mint nap lát.Gondolom mind a kettőtöknek kényelmetlen ez a helyzet és már nem tudtok úgy elbeszélgetni vagy egy légtérben lenni.
2016. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!