Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó az ha az ember "emo"...

Mire jó az ha az ember "emo" lesz, és miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az emo egyik szeme sír, a másik haj.
2016. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a stílusa?!
2016. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Mert azt hiszik "menci", és poén öngyilkosságon gondolkodni. Az emósok lelkileg a leggyengébb emberek, de legalább bevállalják hogyha lehülyézed őket akkor ők aznap este sírni fognak miatta.
2016. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesöcsém! Azt nem azért teszi, mert az öngyilkosság menő, hanem van akinek az életében az az egyetlen lehetőség. Ha te ennyit látsz benne, hogy "menci", akkor az már a te IQ-dat minősíti.
2016. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andy ^^ válasza:
47%
Hali mindenki^^. Először is az emo nem stílus. Valaki nem azért lesz emo,mert "menci" hanem azért mert így érzi jól magát. Nem az öngyilkosság a lényeg,hanem az érzelmek. Meg az összetartás. Ami a legtöbb emberről nem mondható el. (6 éve vagyok hurt emo) 18/f
2016. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Az emo nem egy stílus...nekem akkor kezdődött minden, amikor végíg sírtam egy nyarat, egy fiú miatt. Akire amúgy 4 évet pazaroltam....mármint az utánna vágyakozásra...merthogy elöttem jött össze valaki mással...nah mindegy. A lényeg az, hogy rájöttem, hogy senkinek nem kellek...hogy hiába próbálok úgy öltözködni,és viselkedni mint mások, úgyis megjegyzést tesznek rám. Akármit is csinálok sosem leszek elég jó. Belefáradtam...amúgy meg nihilizmus forever! Rájöttem hogy az elképzelésem a világról egyáltalán nem olyanok mint a többieknek. A kortársaimat kb. csak a ruhák,meg justin bieber érdekli...meguntam és inkább lettem önmagam... Főleg mert nem értem azt, hogy azt mondják, hogy „az élet szép” mondjon valaki egy normális okot is amiért van értelme az emberek létezésének. Meg a 9 évesek kiteszik hogy „légy önmagad” aztán kimegyek az utcára, és mindenki tömény undorral,megvetéssel néz rajtam végíg. Régen fájt de már csak sajnálni tudom ezeket az embereket.
2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom elhinni hogy valaki egy trauma miatt lesz ilyen, velem is történt elég sok szarság, mégsem vagdosom magam.
2016. szept. 19. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se vagdosok...úgy vagyok vele ha belül fáj,akkor ne fájjon kívül is. Inkább sírok. .-. Nagyon sokat. Nah mind1. Már megint elkezdtem a saját problémáimról beszélni....egy hisztis p*csa vagyok...erre biztos rohadtul nem vagytok kiváncsiak. Már megint sajnáltatom magam. Hülye vagyok. Mimd1 ne pazaroljatok rám időt azzal, hogy ezt elolvassátok, nem érdemlem meg. LOL .-.
2016. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy elég gyenge vagyok lelkileg. Mindig is az voltam...
2016. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Édesöcsém! Azt nem azért teszi, mert az öngyilkosság menő, hanem van akinek az életében az az egyetlen lehetőség."

Képzelem a sok emós tininek mennyi okuk van öngyilkosoknak lenni. Az öngyilkosság soha sem az egyetlen lehetőség, max Hitler esetében volt az.

"Megaláztak az iskolában :((( ÖNGYI LESZEK!!"

2016. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!