Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem a démonok közt...

Megnéztem a démonok közt kettőt, vagyis félig, de annyira ijesztő volt h abba kellett hagynom. Nem tudok aludni. Mit tegyek? Félek! 25f

Figyelt kérdés
egyedül lakom egy lakásban, nagyon félek. szerintetek nagyon gáz az ha ma kedvenc plüssömmel alszom? nincs velem senki. ráadásul így is marhára félek. nem merek a wc-re sem kimenni. annyiszor fogadtam már meg hogy nem nézek ilyet, meg betartom azt hogy csak 12 + os-t max amit megnézek de a kíváncsiságom mindig törbecsal :S
2016. szept. 17. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
lol
2016. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van sólámpád akkor azt javaslom hogy használd mert énnekem bejött mert amikor horrorfilm után bekapcsoltam akkor már nem féltem mert azt képzeltem hogy a lámpának a fénye elűzi a démonokat.
2016. szept. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a szereposztást, nézz meg róla egy werkfilmet, hátha fölhomályosulsz annyira, hogy 25 éves fejjel megértsd, hogy ez egy film, színészekkel, rendezővel, forgatókönyvvel.

Semmivel se több, mintha itt az "Ezotéria" témakörben elolvasol egy színhitelesen leírt történetet.

Mellesleg ha a démonjaid a wc-n vannak, az az ágyadig is eljut. A távolság és a takaró nem véd meg :D

Appardón, az senkinek sem tűnt még fel, hogy az ilyen filmek, sztorik, mind sötétben, félhomályban, hömpölygő ködben, gyanús neszek közt működnek. Ha, és amennyiben léteznek túlvilági entitások, nehezen elképzelhető, hogy lennének érzékszerveik, éshogy fontos volna nekik az ilyen környezet :) Ha, és amennyiben léteznek, számunkra legfeljebb valamilyen energiaként lennének mérhetőek, és az is legfeljebb valami műszerrel. A realitás talaján maradva például az éppen meghalt ember testhője, amit hőmérővel, infrakamerával, stb mérhetsz. De ott is csak a fizikai test (egy ideig) fennmaradó energiája kerülhet szóba. A tudatnak nincs ilyenje. Az érdekesebb talán, hogy meddig van tudat a halál után? Mert szívmegálláskor az oxigénhiány miatt ugyebár az agyunk csak a "dugót húzza ki", tehát "csak" eszméletvesztés van valameddig. Mi az az idő, amíg a tudat még "visszakapcsolható"? De ez már másik mese :)

2016. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Odabújjak? :D
2016. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ez komoly én 13 vagyok + moziban néztem, és egy olyan rész se volt amit ijesztőnek találtam volna..
2016. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn 13 èves vagyok LÁNY és szerintem nagy hülyesèg az egész film semmi fèlelmetes nem volt benne :/ Ja ès nem ciki ha a plüssöddel alszol ha megnyugtat akkor mièrt ne? :)
2016. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!