Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkálnak a suliba, azért...

Piszkálnak a suliba, azért mert nincs sok ruhám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves lány vagyok. Sajnos elég szegény vagyok ami azt jelenti hogy van 2 nadrágom egy pólóm és egy pulcsim amibe járni tudok. A suliba folyton megszólásokat kapok hogy: "Úristen csak ez az egy pólód van?" "Nem rohadt még rád az a póló?" stb.. Engem is zavar hogy nem tudok csinosan és változatosan felöltözni holott a lányok többségének van vagy 300 ruhadarabja :(

Kérlek segítsetek nem akarok így már suliba menni



2016. szept. 17. 09:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Ha neked is 300 ruhád lenne, akkor vmi más miatt piszkálnának. Azt nem írtad, hol laksz, de ha van a lakhelyeden Hada turkáló (vagy másmilyen) ott még márkás ruhákat is tudsz venni olcsón.
2016. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kis városban lakok, ahol nincsenek óriási bevásárló üzletek, a turkálók is nagyon drágák. Pénzt szerezni se tudok, anyukámtól nem kérek mert tudom hogy neki sincs. Viszont elegem van hogy mindennap mutogatnak és piszkálnak.. :(
2016. szept. 17. 09:27
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Megértem,hogy szegények vagytok és sajnálom. :( Én is úgy nőttem fel,hogy sokszor jártam lyukas talpú cipőben... Ezért megfogadtam,ha felnövök minden más lesz.Hála Istennek,sikerült elérnem a célomat.

Figyelj,szerintem jelenleg annyit tudsz tenni,hogy ezt megbeszéled a szüleiddel,megkéred szépen őket,hogy szeretnél pár száz forintot kérni. Cserébe ajánld fel,hogy segítesz otthon,stb.

Ha sikerülne pár száz forintot kérned,akkor a turkálókban körül nézhetnél. Na nem a drágábbakban,hanem az olcsóbbakban. Vannak adományboltok is,ott tényleg minden nagyon olcsó.Ráadásul szokott lenni kitéve "ingyen elvihető" feliratos doboz,amiben ruha,cipő,ilyesmik vannak. Nálunk ez pont a szomszédban van,azért tudom ennyire. Rálátok az ablakból is meg napi párszor elmegyek előtte.

Figyelj,ha megírod honnan vagy,akkor nagyon szívesen adok pár ruhadarabot,ha jó a méretünk. 36-38 és M.

2016. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
merre laksz? van pár felesleges ruhám
2016. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ, nagyon jó lesett :) De nem fogadhatok el semmit mert az nem rám vall :) Tényleg köszönöm hogy segítenél, de ezt egyedül kell megoldanom. Megpróbálok pénzhez jutni és beszerezni ruhákat.
2016. szept. 17. 09:32
 6/43 A kérdező kommentje:
Ha elfogadnám, akkor meg azért piszkálnának hogy: "Adomány ruháid vannak mert csóró" ez nagyon ciki stb.. Elkerülném ezt a helyzetet de nagyon köszönöm hogy segítenétek :)
2016. szept. 17. 09:34
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgysem tudnák, hogy adományról van szó, amíg nincs más megoldás, fogadd el a segítséget! Én is szívesen küldök ruhákat. Melyik megyében laksz? Akik beszólnak, örüljenek, hogy nekik nincs ilyen gondjuk.
2016. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell nekik tudni,hogy kapott ruhák.
2016. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Békés megyében lakok..
2016. szept. 17. 09:39
 10/43 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok mindenért, de nem ezért irtam ki a kérdést :( :( Nagyon nem rám vall hogy elfogadjak adományt, de tudom hogy szívböl segítenétek és nagyon köszönöm is de tényleg nem fogadhatom el.
2016. szept. 17. 09:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!