Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha az ember...

Szerintetek ha az ember szerelmes, többet posztol facebook-on?

Figyelt kérdés
Nem hagy nyugodni ez a kérdes..

2016. szept. 17. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Igen.Saját példámból tudom.
2016. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki szerelmes es a facebookal foglalkozik a szerelme helyett annak a parja csak disznek van, hogy legyen valaki a kepen.
2016. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olyankor többet vagyok az illetővel. :D

Nem osztok meg "romcsi" számokat, "lávcsi" idézeteket és nem gondolom, hogy minden randiról posztolnom kellene egy fotót.

Mi ketten tudjuk mi van és az bőven elég.

2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az a valaki, akibe az ember szerelmes az ismerőse facebookon, és mondjuk nem látják egymást minden nap (vagy igen, de azért van egy platform, amin megmutathatod, hogy mennyire egyedien humoros és népszerű ember vagy), akkor naná. Nem fogok kamuzni, egyébként semmi indokom nem lenne posztolgatni facebookra, mert kit érdekel, hogy milyen egyedi, szórakoztató, humoros ember és közepes erősségű Hudson filterrel milyen gyönyörű lány vagyok, aki egy csomó mindent csinál, ha nem akarnám direktbe, hogy valakinek eszébe jussak. Persze tartani kell a mértéket, de ha az emberek nem akarnák direktbe megüzenni senkinek se, hogy mekkora királyok, kábé halott lenne a Facebook. :D
2016. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!