Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki rosszul érzi magát, ha szemezésre kerül a sor egy csajjal?

Figyelt kérdés
Néhány alkalommal előfordult már, hogy rápillantottam egy lányra, a tekintetünk "összeláncolódott" (nehezen tudok utána másfele nézni) és ilyenkor mindig elkezdek főni, gyorsabban ver a szívem, zavartan viselkedek, de a legrosszabb, hogy nem tudom mire véljem a szituációt. Én magamat csúnyának tartom (emellett általános kisfiús testalkatom is van), de anyám és más rokonom (plusz tesóm ismerőse) szerint is helyes vagyok. Ilyenkor a legjobb, amit tehetek és amitől megnyugszom, hogy rá sem nézek többet és pókerarccal közben mondogatom magamban: "Ne parázz, úgy sem lenne nála esélyed és biztosan vagy hülyíteni akar vagy...". Van rajtam kívül még ilyen srác? Mondjatok nekem valami okosat, hogy kezeljem az ilyen helyzeteket?

2016. szept. 17. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, izgulás. Mindkettő legyőzhető.
2016. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat pl mosolyogj ra, abbol meg senkinek nem lett baja. Mondjuk ne ugy mintha meg akarnad olni :D


Egyebkent ez termeszetes dolog, de ne igy kezeld szerintem.

2016. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok. De ne parázz. Akár hogy is alakul, mindenképp jó tapasztalat. Kihasználni meg csak azt lehet aki hagyja magát. Pár hónapon belül azért kiderül, hogy ki az aki tényleg szeret. Szóval mosolyogj, ha van lehetőséged menj oda bárkihez, ők is csak emberek. És szerencsére van még köztük néhány normális is.
2016. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mosolygással csak az a baj, hogy nekem nem állna jól. Úgy értem, hogy egy izmos, magas jóképű pasi, ha mosolyog, akkor a csaj ezt egyértelmű jelként veszi és meg van a szikra. Ha meg én elkezdenék mosolyogni, akkor teljesen másként fogná fel a dolgot, főleg ha tényleg csak hülyíteni akar és a körülötte lévők is kvázi erre gondolnának, hogy "Mit akar ez a kis mélynövésű nyikhaj, mit vigyorog annyira? Ja, hogy amiatt a szép kiscsajszi miatt örül, mint majom a farkának. Tiszta röhej.". Egy átlag feletti pasi esetében nem ez lenne a reakció és ezen nem tudom magamat túltenni. Egyszerűen képtelen vagyok magamat adni. És ilyen szituációban belekerülök egy amolyan érzelmi spirálba (erőltetett közömbösség és őszinte boldog reakció).
2016. szept. 17. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne felejtsd el hogy lanyokrol beszelunk nem nosteny koboldokrol akik alacsony emberekre vadasznak :D


Ha ra mosolyogsz valakire legrosszabb esetben zavarba jon es elfordul.

2016. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg nem vigyorgásról volt szó hanem mosolygásról :D én is nagyon ritkán vicsorgok mert hülyén áll a szám 😂
2016. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem érzek semmit ha egy lánnyal szemezek.

Elég sz.ar lehet egy kis szemezéstől így kiakadni..

2016. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!