Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik visszaélnek a helyzetükkel?

Figyelt kérdés
A külsejük miatt kapnak meg, jutnak dolgokhoz, úgy hogy komolyabb erőfeszitést nem tettek érte, nem kaptak alázást, nem kellett minden erővel vért izzadniuk hogy elérjék, igy első sorból pihepuha párnán nézik végig hogy probálkozik a tucatnyi szerencsétlen hapsi, válogatnak, jót szórakoznak rajta és ezek a nők lenézik levegőbe veszik kiröhögik a férfiakat, osztják az észt, és még kedvükre javukra formálnák az egész dolgot.
2016. szept. 17. 22:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

*vállrántás*

Kb ennyi. Az ő dolguk. Te pedig kereshetnél egy normális (aka nem bomba) nőt és abbahagyhatnád a kérdések gyártását.

2016. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
*sigh* már megint ez a szerencsétlen. Ha nem teszed bele a bombanő szót akkor is felismerhető vagy, csak úgy szólok. Trükkös kis elméd va- ja nem. Még így is hülye vagy.
2016. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ez a Paraszt fehe'r lovon egy hülye gyerek. Mindig szeret ezzel bekavarni.. Nekem semmi közöm a bombanős dologhoz..
2016. szept. 17. 22:19
 4/33 anonim ***** válasza:
53%

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik visszaélnek a helyzetükkel?


A társadalmi helyzetük miatt kapnak meg, jutnak dolgokhoz, úgy hogy komolyabb erőfeszitést nem tettek érte, nem kaptak alázást, nem kellett minden erővel vért izzadniuk hogy elérjék, igy első sorból pihepuha párnán nézik végig hogy probálkozik a tucatnyi szerencsétlen átlagember, jót szórakoznak rajta és ezek a gazdag családba született emberek lenézik levegőbe veszik kiröhögik a többit, osztják az észt, és még kedvükre javukra formálnák az egész dolgot.

2016. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
Akkor keresd meg őt! Szerintem jóban lennétek. Mindjárt linkelek is tőle egy kérdést.
2016. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__81..

Tessék.

(Bár szerintem ugyanaz a kérdező)

2016. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Na azért szerintem különbség van, nehasonlitsatok egy beteg nőgyülölő emberre! én a kérdésben, nem szidalmazom a nőket hogy ilyenek meg olyanok s nem is ragoztam túl.
2016. szept. 17. 22:23
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

3#

Bocsi, hogy "bekavartam" a bombanős dologgal. Csak valahogy nehezemre esik elhinni, hogy egyszerre két nőgyűlölő lúzer is van ezen az oldalon.

2016. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek (nem csak nők) miatt vagyok többek között én is hátrányban a munkában. Szerinted mi a véleményem? Néha szívesen lennék a helyükben, és a kevésbé hozzáértőket, akik tényleg csak protekció miatt vannak ott, ahol, szívesen látnám az én helyemben, mihez kezdenének protekció nélkül.
2016. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Na azért szerintem különbség van, nehasonlitsatok egy beteg nőgyülölő emberre! én a kérdésben, nem szidalmazom a nőket hogy ilyenek meg olyanok s nem is ragoztam túl. Én azt irom le amit tapasztaltam.. nem egyszer.
2016. szept. 17. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!