Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Zorka névről?

Ritarit kérdése:

Mit gondoltok a Zorka névről?

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy sokan elítélik a Zorka nevet csak mert -KA végződésű. Szerintem nem igaz! Mi a véleményetek?

2016. szept. 17. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Csúnya.
2016. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

En nem itelem el, de azt se tudom hogy fiu vagy lany nev-e. Es valami sci-fi filbem voltak a zorkok a gonosz lenyek. Nem szurnek ki a gyerekkel igy.


Torodj bele, nincs olyan nev amivel egyedi lesz a gyereked.

2016. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A testvérem neve. De köszi puszi. Egyébként lany név de ezzel látszik is milyenek vagytok 😂
2016. szept. 17. 23:48
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Én tudom, hogy lánynév. Ettől függetlenül csúnya, nem tetszik.
2016. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem aranyos. Ezen az oldalon minden nevet leszólnak amúgy, az ilyen hagyományos Katalin, Zsófia, Eszter, stb neveken kivül..
2016. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát a végződése miatt tényleg becenévnek hat, de ha mondjuk Zora lenne (nem tudom, van-e ilyen) és a beceneve Zorka, az nem rossz.
2016. szept. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát az a helyzet, hogy ez egy mélyhangrendű szó egy zöngés mássalhangzóval indítva, ami nem kelt pozitív érzetet, a végére egy kicsinyítőképzőnek tűnő raggal, amit meg nem tudsz hova tenni. Az érzeten nem javít, de legalább megtorpansz, hogy most akkor mivan? :) Mindehez még hozzá jön az a trauma, hogy ez egy tulajdonnév és egy embert rejt... Hát érthető az értetlenség.
2016. szept. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szép név,én adnám gyereknek is.Nem túl gyerekes,felnőtt korban is viselhető, nőies név:-)
2016. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nővérem így akarja elnevezni a kislányát. Megszokható.
2016. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MZ.per.X ***** válasza:
61%
Olyan mintha Dorka akarna lenni csak elírták.
2016. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!