Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakiről megállapí...

Hogy lehet valakiről megállapítani hogy olyan amilyennek mutatja magát, vagy olyannak mutatja magát amilyennek látszani akár?

Figyelt kérdés
...de valójában nem olyan.
2016. szept. 18. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen álcát húzott fel.


A gazdag ember nem mutogatja a vagyonát azt a szegény csinálja, ha van nála pénz szórja a legtöbb.

-A bmw-sek nagytöbbsége (én is imádom magát a kocsit) , de azért veszi meg mert önbizalom hiánya van "farok hosszabító"

vannak kimondott életvitelek amik megsúgják milyen is az ember, de elég sokat elmondanak a test beszédekkel is. Aki sokat vakarja az orrád beszélgetés közben az hazudik stb..ezt majd úgyis kitapasztalod csak idő kell hozzá.

2016. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki úgy viselkedik 99%-ban, amilyen a valódi személyisége és ahogy valóban jól is érzi magát. DE előfordulhatnak olyan érzelmi megrázkódtatások vagy egyéb olyan helyzet, behatás, ami a legőszintébb és legjobb embereknél is azt eredményezheti, hogy kizökkentheti őket a nyugodt kerékvágásból még akkor is, ha nem akarják és alapba nem olyanok.

Ez sajnos benne van a pakliban. Én személy szerint fontosnak tartom mérlegelni és figyelembe venni a körülményeket is. Mindenkinél elérkezhet egy pont, amikor lehet, hogy képtelen önmaga lenni.

Ehhez ismerni kéne... Őt is és a konkrét esetet amiről szó van.

Pl. A Párom teljesen nyugodt típusú és szinte tényleg abszolút semmivel sem lehet kihozni a sodrából, de egy ízben az egyik legjobb gyermekkori Barátját teljesen felkente a falra, mert olyan érzelmi hatás érte. A gyermekkori Barátja/Barátai, sem a Szülei és senki, aki jól ismeri nem látta előtte olyannak, amilyen akkor volt.


Nálam is volt ilyen sajnos, hogy nem tudtam önmagam lenni, de mindig vissza lehet térni bármilyen hatás is éri az embert, mert csak úgy tudod igazán jól érezni magad és egészséges lenni. Ha nem vagy önmagad előbb-utóbb megbetegít és annak fizikai jelei vannak.


Jó hosszúra sikeredett a válaszom, bocsi! :)

Kicsit bővebben le tudod írni mire gondolsz?

Hátha úgy érdemben is tudok mondani valamit a te esetedre. :)

2016. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Még annyit hozzáfűznék az előzőhöz:


A Párom tökéletesen kiegyensúlyozott volt világ életében és abban az időszakban, amikor a Barátját felkente a falra, volt hogy órákra eltűnt, senki nem tudott róla és nem ismertek Rá, ahogy viselkedett az nem Ő volt, mert sosem volt depresszióra vagy agresszivitásra hajlamos. Ha akkor és úgy ismeri meg valaki teljesen másnak gondolta volna mint amilyen valójában. Van az az érzelmi behatás, ami képes kifordítani valaki önmagából.

2016. szept. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki túlságosan nyálas, az tuti, hogy nem az, akinek mutatja magát valójában.
2016. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megkell jobban ismerni!!!
2016. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy élet is kevés hogy kiismerj valaki. Olyan pálfordulásra képesek emberek hogy csak lesel.
2016. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!