Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellsz meztelenül lenni...

Szégyellsz meztelenül lenni mások előtt? Volt már ilyen kellemetlen élményed?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kellemetlen az tuti

Dokinál voltam,aranyér.Sebészeten egész fiatalos asszisztens nő volt bent dokival.

Gyors el hadarta hogy fekudjek fel az ágyra le tolt gatyával.

2016. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Ismerősök előtt nem.
2016. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak a fürdőszobában vagyok meztelenül, illetve a párom előtt a hálószobában. Másutt soha.
2016. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
#3 dettó. Másnak semmi köze a testemhez.
2016. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelltem. Vagyis azt hittem, hogy ez "szégyen". De katonaság, kórház/műtő/intenzív stb. alatt az ember elveszti minden méltóságát. Aztán rájön, hogy nem is volt neki és nincs is szüksége rá.
2016. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok szégyenlős. Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki meztelenül lát.

22/F

2016. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen a helyzet. Ha váratlanul ér (rám nyitnak, akármi), akkor nyilván kellemetlen, viszont ha önszántamból vetkőzök le, akár új partner, akár orvos előtt, akkor nyilván nem esik zokon.
2016. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Én eléggé szégyellném, mert elég kicsi a p****m (állva 15 és 3,5 vastag), de jobban belegondolva ugyanakkor mégsem szégyellném, mert már nekem sincs maroknyi önbecsülésem sem és nem érdekel ki mit gondol rólam. Vagyok, aki vagyok.
2016. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Szeretek meztelenkedni, főleg amikor már nagyon nagy a hőség, de mások előtt nem szívesen mutogatom magam. Idehaza a szülői házban enyém a tetőtér külön fürdőszobám van, wc-m van 2 szoba de csak az egyik használom, meg egy kis konyha féle ami nincs még rendesen kiépítve mert ameddig egyedül élek nem igénylem, mindig lemegyek a szüleimhez enni, van belső lépcső így megoldható. Gyakran nudizom bent, volt már rá példa amikor egyik fiú barátom átjött valamiért, tudtam előre hogy fog jönni, és annyira megfeledkeztem magamról hogy amikor felcsengetett mondtam hogy jöjjön nyugodtan, nyitva az ajtó. Fel is jött, én akkor épp teregettem, és akkor meglátott teljesen meztelenül, elég kellemetlen volt, nekem is, neki is, mert ő sem erre számított, de azért tetszett neki. Akkor gyorsan magamra kaptam egy fürdőköntöst aztán elvonultam felöltözni. Picit kellemetlen volt. A másik is hasonló volt, épp meztelen voltam fent TV-ztem de beszundikáltam, arra ébredtem hogy dörög az ég, épp vihar készülődött, gyorsan becsuktam az ablakot hogy ne verjen be az eső, de annyira kómás voltam, hogy egy száll semmibe kihajoltam az ablakon mert úgy pont rálátok a posta ládánkra és pont egy baráti társaság ment el a ház előtt és igen csak bámultak, meg fütyültek nekem, pedig inkább csak felül láttak. Pár nappal később az egyik srác a boltba rám ismert, ott vigyorgott mint a vadalma és akkor is azért elég lenge minibe voltam, mert meleg volt, és igen csak nézett, de elhajtottam.
2016. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szeretek nudi strandra járni, meztelenül napozni, úszni, sportolni. Ruhátlanul a szabadban lenni kellemes, felszabadult érzés. A nagy melegben szükségtelennek látok bármiféle ruhadarabot ilyen környzetben. Itt természetes, hogy meztelen vagyok, nem szégyellem.

A "clothing optional" típusú helyeket is szeretem, levetkőzhetsz teljesen, ha akarsz, de a fűrdőruha viselése is elfogadott. Itt együtt lehetünk a társaság olyan tagjaival, akik még nem szívesen vetkőznek le. A többiek jó példájától hátha kedvet kapnak ők is.

2016. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!