Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti képesek vagytok...

Fiúk, ti képesek vagytok megtalálni a szellemi összhangot a lányokkal?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén, hogy nem vagyok képes erre. Férfiakkal teljesen megvan a szellemi összhang, szinte olvasni tudunk egymás fejéből, de mihelyst nővel kellene megtenni ugyanezt minden felborul.

Ebből adódóan lehet nem is kellene nekem férfiként bármilyen szellemi kapcsolatot létesítenem egy nővel? Hisz úgyse megy, mert lehetetlen.

Ti hogy látjátok?


(csak az értelmiség tapasztalataira vagyok kíváncsi)


2016. szept. 18. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne az jusson eszedbe, hogy ez egy nő. Egy másik ember, akivel vagy van összhang, vagy nincs. Ha rágörcsölsz, vagy rákészülsz, vagy már alapból úgy állsz hozzá, hogy nem megy, ne várj csodát.


Egyébként vadidegen férfiak agyában is olvasol?

2016. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rá semmire, ez csak tapasztalat.
2016. szept. 18. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:
2016. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nőkhöz vonzódok testileg teljes mértékben. Szellemileg azonban, mint ahogy írtam nem tudom őket megérteni.
2016. szept. 18. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég jól sikerül.
2016. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha találok olyan lányt akivel sikerül, a többségükkel nem megy.
2016. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

persze.

ugyanúgy ahogy a kutyámmal is.

megsimogatom,kifésülöm a szőrét,kap enni,elviszem sétálni,kéthavonta kutyakozmetikus.

cserébe imádva szeret.

nah nővel ugyan ez van,csak őt meg is dugom.

cserébe imádva szeret.

2016. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha kollektíve a női nemet nem érted, akkor ez a sok romcsi film hatására, meg a sok bvzis asztrológia dumától van, hogy a nők innen, férfiak onnan jöttek.
2016. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordírva van. A nőkkel sokkal jobban elvagyok, mert velük nem ciki érzelmekről beszélni. A férfiak nagy része durva, és állandóan azt nézik hogy tudnának erősebbnek tűnni, ahol nincs helye semmi érzelemnek és lelki dolgoknak.
2016. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan emberi lények vagyunk. Rendes emberrel lehet beszélgetni a retardáltakkal nem.

Én és párom is hiába vagyunk nő és férfi ugyan úgy kommunikálunk/gondolatainkat megosztjuk egymás közt, mint legjobb haverok egyben.


Amúgy hány éves vagy?

Mert pl tizenéves generáció kissé suta és lehet azért se találod az összhangot.


Mondjuk én a korombeliekkel nem voltam puszi pajtás mert untattak a semmilyen témáik. (ki hol rugott be vagy feküdt össze stb)


Poén: Fiatalabb srácot fogtam ki 2 évvel, akivel már 5 éve együtt vagyunk. Szellemi érettség az ami sok emberből hiányzik és nem tudok velük rendesen eldumálgatni.


23-N

2016. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!