Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire előítéletesek...

Miért ennyire előítéletesek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagytatámnak volt egy jól menő vállalkozása és amikor meghalt a vagyona apumra és a testvérére maradt.Apum játéktermeket nyitott több városban is,a testvére pedig egy fuvarozó céget nyitott.Bátyám 12 évvel idősebb mint én,szóval Ő még ki tudta élvezni az akkori életvitelünket.9 éves voltam amikor apumat egy konfliktus során megkéselték és meghalt.Állítólag akkoriban bátyámnak voltak zűrösebb üzletei is,és Ő is ott volt akkor,de neki nem esett komolyabb baja.Volt valami rendőrségi ügy utána ami miatt bátyám elment az országból minden pénzünkkel,azóta nem is hallottunk róla.Egyedül maradtam anyummal és rengeteg tartozással,apum testvére segített újra egyenesbe kerülni.Volt olyan barátnőm akiről utólag kiderült,hogy a szülei tiltották el tőlem,mert ismerték a családom múltját.Amikor a vezetéknevem meghallják többen is kérdezték már,hogy:"De ugy-e nem vagy rokona @@@@-nak?".Miután elmondom,hogy a fia vagyok,azután másképp néznek rám.Miért ennyire előítéletesek az emberek?Akkor én még csak gyermek voltam,fel sem foghattam mi zajlik körülöttem.Nem tehetek róla,hogy a bátyám talán bűnöző volt.
2016. szept. 21. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj, ha a bátyád itt élne, akkor valszeg én is tiltanám a lányomat tőled, bocs, de legalább az igazat írom. Nyilván nem akarom,hogy belekeveredjen valamibe, elhiszem, hogy te jó gyerek vagy és ha már nincs a házatokban olyan családtag, aki bűnöző, akkor nem lenne gondom veled, de meg kell, hogy értsd, ha van egy bátyád, akinek rossz híre van, az rád is kihatással lesz, könnyen lehet, hogy téged is rosszba visz, persze ha tényleg elköltözött külföldre és nem is jelentkezik, akkor már nem foglalkoznék ezzel a dologgal.
2016. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert masok azt nem tudhatjak hogy mennyire vagy benne es nem fogod-e esetleg eladni a lanyukat a kinaiaknak.
2016. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert félnek, és valljuk be, ezt jól is teszik a mai világban.
2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!