Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Majdnem mindenem megvan az...

Majdnem mindenem megvan az életben, de viszonzatlanul szeretek egy lányt és ez az egészre rányomja a bélyeget? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Nem tudok senki másra gondolni, csak rá. Mindenki azt hiszi, milyen jó dolgom van nekem, rengetegen irigykednek rám, a párkereséssel kapcsolatban meg mindenki azt hiszi, hogy nekem simán megy. Nos nem! Nem megy! Engem csak egyetlen lány érdekel, másra rá sem bírok nézni. Annyira erősen szeretem, hogy nem tudom elnyomni.
2016. szept. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha reménytelen, akkor hagyd...


Foglald el magad mással, pl fejleszd magad, önismeret-kommunikáció terén, vagy találj mást, akivel kielégítheted párkapcsolati szükségleteidet.

Lényeg az utóbbon van... ha ezzel a lánnyal nem tehetsz a szükségleteidért-vágyaidért, akkor el kell felejtened, és keresned kell mást, akivel kölcsönös!

2016. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi az egész.


A reménytelen szerelem reménytelen. Reménytelen dolgokkal nem érdemes foglalkozni. Magadat szívatod a semmiért.

2016. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg nagyon szereted a lányt akkor mond el neki hogy mit érzel iránta mert lehet hogy ő is szeret téged csak nem meri viszonozni. Az én csajom is ilyen volt aztán amikor már nem bírtam már ki szó nélkül és elmondtam neki mindent hogy szeretem őt és hogy rajta kívül senki más nem kell meg hogy ő a legszebb a világon. Ezután ő is bevalotta hogy engem mindig is szeretett csak azért nem viszonzott semmit mert azt hitte hogy csak barátként szeretem. Azóta mi egy boldog szerelmespár vagyunk :)
2016. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól van, királyfi. Majd túlleszel rajta. A legtöbb ember életében előfordul az, hogy szeret valakit, a másik viszont nem viszonozza. Nincs ebben semmi különleges.
2016. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!