Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS kezdek eltávolodni a...

SOS kezdek eltávolodni a kedvenc zenei műfajomtól, pedig eddig ez volt az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval a kedvenc zeném mindig is a rock és a metál volt. és tényleg tiszta szívemből hallgattam azokat mindig, nem is vágytam másmilyen zenére, nem fogtak meg.

de aztán szépen lassan elkezdett néhány dubstep is tetszeni. aztán egyre több. meg ilyen pop-os, vagy ilyen electro-s "mai" zenék, amiket eddig sosem hallgattam, nem volt az ízlésem. és most eljutottam oda, hogy egy ideje szinte már csak dubstepet hallgatok, mert az valahogy kikapcsolóbb és ritmusosabb lett a fülemnek, és rockot meg metált már szinte nem is, valahogy nem érzem át már, és nem érzem természetesnek amikor azt hallgatom. viszont szeretném hogy csak a rockot és a metált szeressem, mint régen, mert akkor annyira akartam folyton azt hallgatni, most meg már nem is hallom benne annyira a ritmust mint akkor.

tudom hogy ez furának tűnhet xDD de nagyon bánt, mert tényleg az életem volt, és nem tudom mi változott meg. nektek volt ilyen? szerintetek mitől lehet vagy mit tegyek hogy újra ugyanúgy szeressem?:,D

amúgy 16 vagyok


2016. szept. 25. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Te változtál meg, és a zenei ízlésed. Mi ebben az SOS? Eddig is folyamatosan változtál, nem úgy bújtál ki a világra, hogy máris a rock volt a mindened. Na és?

Amúgy senki se tiltja, hogy rockot hallgass most is, de én ilyet még nem is hallottam, hogy "régen szerettem a spenótot, most meg nem, valaki intézze már el nekem, hogy most is csak azt szeressem!". :))

2016. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval, viszont, ha mégis szeretnél ez ellen tenni. Akkor szokj le a zenéről, nem azt mondom, hogy teljesen vond meg magadtól, csak ritkábban hallgasd. Ha ritkán hallasz zenét, a rockot jobban fogod értékelni, mint a jelen helyzetben. Erre mondják, hogy a tiltott gyümölcs mindig édesebb. Persze most magadnak kell tiltanod saját magadtól.
2016. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem felesleges harcolni az ellen hogy kicsit megváltozott az ízlésed, ez természetes, mindig azt hallgasd ami épp örömet okoz. Amúgy átérzem én is kizárólag metált és rockot hallgattam évekig, aztán egyszer teljesen meglepődtem magamon hogy egy elektro rap zene hogy tetszhet, de leszartam és hallgatom azt is, mondjuk én még mindig a rockot, metált tartom a legtetejének és az a legjobb, de más is lehet nagyon jó:D Amúgy ha nem tudsz beletörődni akkor esetleg megpróbálhatsz más zenekarokat megismerni, vagy más irányzatokat a rockon metálon belül, hátha megint beleszeretsz valamibe.
2016. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 évesen szerintem ezzel nincs semmi probléma :)

Ha pedig azokat a zenéket jobban aterzed amiket most hallgatsz, élvezd.

Talán van még a rock/metál stílusból is 1-2 ami megfog, megmaradt, hallgasd azokat is.

Magadra erőltetni semmi értelme.

És igen, én is voltam így. KB 1 éves koromig hiphop, lajtos rap, mittudomen..

Aztán valahogy változott az eletem, és már nem fogtak meg, nem adták azt az érzést. De megmaradt 1-2, régi jó 2pac meg a stb amiket ha ma meghallok Kellemes nosztalgikus érzés fog el :D

Amúgy én is nagy gondban voltam, és el kell mondjam azóta is csak 3-4 zene van a telefonomon, de csakis olyanok amik hatással vannak rám, megmozditanak valamit.

Nagyon vegyes mufajok! !!!


22 vagyok :)

2016. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerűen csak ráuntál a korábbi zenéidre, és manapság sajnos egyre kevesebb az igényes, jó zenét játszó együttes. Mi lenne, ha kipróbálnál egy vaci új, soha nem hallott együttest, ami szintén rock/metál műfajban zenél? Nekem volna tippem, egy próbát megér a dolog.
2016. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Vagyok. Nem 1 éves koromig hanem 19 :)
2016. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A zene van érted, nem te a zenéért. Azt hallgass, amit jólesik. Amúgy nem muszáj bevallanod mindenki másnak, hogy miket hallgatsz, ha ez a gond. ;-)
2016. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a támogató kommenteket:D igazatok van, nem kéne erőltetnem, csak valahogy mégis rossz érzés, mert akaratlanul nem hallgatom már olyan szívesen, de akkor tényleg keresek néhány új bandát hátha valamelyik visszahozza a rock imádatomat
2016. szept. 25. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg fordítva vagyok ezzel, mindenfélét hallgattam, de rájöttem, hogy a metal az én műfajom, ezek a fő kedvenceim: Sabaton, Hammerfall, Nightwish, Dragonforce.
2016. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!