Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skacok! Ti kisgyerekkorotokban...

Skacok! Ti kisgyerekkorotokban mitől féltetek?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok elsősorban, mint a sötétben szörnyetegek, monszter a szekrényben, mumus, a zsákos ember, kísértetek, földönkívüliek, dinoszauruszok satöbbi. Minden választ köszönök!!!

2016. szept. 25. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A nagykutyáktól, mert mindig rám ugrottak és nem tudtam ellenük semmit sem tenni.
2016. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi ilyen hülyeségtől nem féltem soha. És ezt nem nagyzolásból mondom. Mondjuk, eleve materialistának neveltek, nem töltötték a fejemet ilyen zavarodott hülyeségekkel a szüleim legkisebb koromban sem. Erdő mellett lakok, rendszeresen vaksötétben elmászkáltam-elmászkálok benne az éjszaka közepén, megszoktam milyen, amikor a sün, a menyét, a kukázni bejáró róka, (vagy a lüke macskám) váratlanul előrezzen a bokorból, nem probléma. Vakon is tudtam-tudom, melyik lesz az.


Egy valamitől féltem rettenetesen, méghozzá reálisan, azt pedig úgy hívták, hogy ISKOLA. És mielőtt félreértenéd, nem az osztályzatokkal volt a probléma, hanem hogy hány kék-zöld folttal jön haza egy fél fejjel alacsonyabb, netán lelkileg is gyengébb fiúgyerek aznap az iskolából. ('80-as évek) Ha újra iskolába kéne járnom, felakasztanám magamat.

2016. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 kísértet című filmben szereplő utolsó kísértettől pár hétig.
2016. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sötéttől, állandóan villanyt kellett kapcsolnom ha pisilnem kellett este, vagy extrém esetben családtag kikísért.
2016. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én elsősorban a sötéttől féltem. Ebből kifolyólag lámpafény mellett aludtam el mindig, + amikor egéész kicsi voltam any kísért ki a wc-re, vagy felkapcsoltam a lámpát a közlekedőfolyosónkon akárcsak az egyik előttem szóló válaszoló.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A sötétben mindentől, ami alapból sötét: a játékos láda a sarokban, a sötétbarna csíkos függöny.


Aztán féltem a nagyra nőtt egerektől, mert egy ismerős gyerek mindig ezzel hülyített, hogy az egér éjjel kijön a kamrából és akkorára nő, mint a szekrény.


Úgyhogy most, hogy felnőttem, nálam minden világos színű. :D

2016. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberektől. És még mindig.
2016. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sötét és az egyedül lét, de csak amikor rámjött. Sokszor úgy éreztem, nem vagyok egyedül. De alapesetben semmitől. A pókokat nem veszem most figyelembe :D
2016. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ment régen egy sorozat, Mesék a kriptából volt a címe ha jól emlékszem. Volt benne egy báb, rettegtem töle. Nagyon csúnya volt szegény :D A mai napig taszít a gondolata is.
2016. okt. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!