Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked van kedved élni? Mi a...

Neked van kedved élni? Mi a legfontosabb az életedben, mi tart a víz felett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lenne ha megkaphatnám, amire vágyok.
2016. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a zenélés.
2016. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Általában van. Néha teljesen elfogy a motivációm, viszont meghalni sincsen még kedvem...

Egyébként az, hogy vannak (elég hosszútávú) céljaim. Rövidtávúak is vannak persze, de a messzemenőek azért jók, mert lehetetlen azért magambazuhanni, amiért még nem értem el őket, mivel nyilvánvalóan csak később teljesülnek.

Ezek olyanok, mint egy végzettség, egy állás megszerzése, egyszer jó lenne egy párkapcsolat, család, de előtte még kalandok...

Persze felnőttként (most kamasz vagyok) nem tudom, ezek a célok mennyire lesznek kielégítőek. Mindenesetre olyan életet akarok élni, amiben (ha csak évek, évtizedek múltán is, de) elérek valamit. Azt meg ugye sosem késő :) Veled mi a helyzet, kérdező?

2016. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Illetve 2-es jól írta, bár kiterjeszteném: az alkotás. Én zenélni nem tudok, úgyhogy rajzolok, írogatok, ilyenek :) Nagyon jót tesz. Más meg sportol, mert az ad neki célt, bár sajna ez rám annyira nem igaz.
2016. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vannak pillanatok, mikor úgy érzem hogy elegem van mindenből, nincs kedvem semmihez, legszivesebben be bujnék egy kő alá, hogy ne lásson senki... de ilyenkor motivációt keresek magamnak, elgondolkodom, és rájövök hogy igen is érdemes élni! mert az élet egy hullám vasút, van benne jó is, rossz is. de ha boldog akar lenni az ember, akkor meg kell tanulni élvezni a rosszat is. senki élete sem makulátlan. sosem tudhatod hogy mit hoz a holnap, mely tele van rejtélyekkel.


mindenki azért van a földön, mert valamilyen feladatot kell teljesítenie. észre kell venni az apró dolgokban is a szépséget... akarni kell az életet, örülni annak amid van, és még többet kapsz az élettől!


nekem vannak céljaim, ami előre hajt, és el akarom érni! csak pozitívan kell hozzáálni mindenez! :)

2016. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én szeretek élni. Az más kérdés, hogy utálom, ha időnként kihúzzák a lábam alól a talajt, de emiatt elpatkolni értelmetlen lenne, ráadásul ha van reinkarnáció, úgyis visszakapnám a következő életben azokat a feladatokat, amik elől így menekülnék el, és lehet, hogy még jobban nehezítve, mint most. Szóval én hiszem, hogy okkal kapjuk azokat a nehézségeket, amiket kapunk, és ezeknek meg kell tudni felelni.

Úgy még soha nem volt, hogy sehogy sem lett volna, és vannak céljaim, amiket meg akarok valósítani, ez visz előre. Ráadásul van egy kis kedvencem is, akiről gondoskodnom kell.

2016. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

amikor kijövök a melóhelyről, akkor van, amikor bemegyek reggel akkor minden elszáll.


fogalmam sincs, hogy miért nem fojtom magam bele a legközelebbi tóba.

2016. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szeretek élni. Rengeteg oka van, pl.: a barátnőm, a szüleim (vagyis csak anyám), a hobbim (makettezés), a munkám és, hogy jó legyek benne, az erdei séták, a sör, néha a számítógép, ja és a gyakori kérdések. Plusz hülye lennék eldobni valamit, amibe már ennyi időt és munkát beleöltem.
2016. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, és azt tart életben, hogy iszonyatosan fájdalmas lenne az öngyilkosság (főleg ha mondjuk nem is sikerülne) és próbálok még valamit kihozni az életemből amit tudok. Ha min. 10 centivel magasabb lennék férfiasabb testalkattal én lennék a legboldogabb ember a Földön. Így viszont csak minden napom elkeseredett, reménytelen gürcölés.
2016. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9#

Milyen magas vagy?

2016. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!