Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek jelentős része, ok nélkül, egy idő után meg se akarják ismerni egymást?

Figyelt kérdés

Annyi helyen tapasztalom ezt manapság. Pl az egyetemen vkivel tök jól elbeszélgetünk, nevetgélünk, sztorizgatunk, majd a legközelebbi találkozásunkkor még a fejét is elfordítja, ha meglát, v nagy nehezen odamond egy 'sziát', mintha nem is értené, h miért köszönök neki.

Vagy amikor hosszabb ideig jóban vagyunk, majd indokolatlanul eltávolodunk egymástól.

Csak nekem furcsa ez a viselkedés? Vagy csak én találkozok ilyen esetekkel nap, mint nap?


2016. szept. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én azért vagyok olyan,mert nem bízom az emberekben és fejletlen a szociális kézségem
2016. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 health visitor ***** válasza:
Velem is mindig ugyanez van, amikor kezdem azt hinni, hogy jóban vagyok valakivel, akkor hirtelen eltávolodnak, vagy megutálnak. :D Nem értem az embereket.. :) Az első 3 sort mintha én írtam volna, nekem is az egyetemen tűnt ez fel. És ilyenkor ha megkérdezed mi a bajuk, a válasz: "semmi".
2016. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kérdésemre még mindig keresem a választ

ha vki viselkedik így másokkal, írja már meg léci, h mi az oka?? annyira zavar a dolog, és fogalmam sincs, h miért van ez...

2016. nov. 10. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy úgy érzik, kifogytatok a közös témákból. Ilyenkor tud jönni a kínos csönd, amitől nagyon félnek az emberek (sajnos én is). Lehet, hogy ezt próbálják elkerülni.
2016. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!